H. Marko: favoritai nesikeis (2)

H. Marko: favoritai nesikeis
logo Vasario 25 d. 13:10, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pasakodamas apie galimą jėgų išsidėstymą šiais metais Toto Wolffas pareiškė, kad „Red Bull“ bei „Aston Martin“ galėjo geriau susitvarkyti su uždaviniais ir įvykusiomis permainomis reglamente. Tačiau „Red Bull“ konsultantas sporto klausimais Helmutas Marko įsitikinęs, jog jėgų išsidėstymas šiais metais nesikeis.

Helmutas Marko: „Iki sezono pradžios konkurentams galima daryti spaudimą savo pasisakymais. Mes tikimės pakovoti lyderių grupėje, bet „Mercedes“ vis tiek pasiliks favoritu. Jie laimi titulus nuo tų laikų, kai 2014 m. prasidėjo hibridinė era. Kai dėl „Aston Martin“, tai man sunku įsivaizduoti, kad jie galėjo sukurti kitokią bolido galinę dalį, kuri stipriai skirtųsi nuo „Mercedes“. Mažų mažiausiai apie tai kalba mÅ«sų nesena praeitis“.

Marko pridÅ«rė, kad jis važiuos į žiemos bandymus Bahreine, kurie startuos kovo 12 d. o po to pasiliks šioje Karalystėje iki pirmojo sezono etapo kovo 28 d.

„Po „Formulės-1“ bandymų prasidės „Formulės-2“ bandymai – juos taip pat galėsiu pažiÅ«rėti. Bet kokiu atveju, geriau ilgesniam laikui pasilikti Bahreine ir iki minimumo sumažinti užsikrėtimo koronavirusu tikimybę, - pareiškė austras, pridÅ«ręs, kad nesitiki jokių permainų šių metų tvarkaraštyje. - Kad ir kas bÅ«tų pranešama, aš tiksliai žinau, kad Portugalijos GP etapas gegužę įvyks“.


Komentarai (2)
accadia
IP: ad84b3d | 02/25 18:55 Atsakyti
Tas pats būtų ir atvirkščiai.
Favoritai: H.Marko nesikeis :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas