H. Marko: „Ferrari“ turi šansų pakovoti dėl 3 vietos (3)

H. Marko: „Ferrari“ turi šansų pakovoti dėl 3 vietos
logo Sausio 23 d. 16:59, Red Bull Content Pool / Getty Images

Interviu Vokietijos RTL televizijos kanalui „Red Bull“ koncerno konsultantas sporto klausimais Helmutas Marko spėjo, kad „Ferrari“ motoristams pavyko pasiekti esminio progreso ir panaikinti problemas, dėl kurių raudonosioms mašinoms pernai katastrofiškai trūko greičio.

„Mes girdėjome, kad „Ferrari“ gerokai pasitempė dirbdama su varikliu, - pareiškė H. Marko. – Manau, kad jie jau įveikė šoką, patirtą praėjusiais metais, kai jų jėgainės galia staiga tapo 50 AG mažesnė nei kitų gamintojų. Be abejo, šiemet „Ferrari“ turės šansą pakovoti dėl trečios vietos Konstruktorių įskaitoje“.

Beje H. Marko nuomone, labai rimtu pretendentu į trečią vietą komandinėje įskaitoje bus ir „Aston Martin“, tuo tarpu jai aplenkti „Red Bull“ komandos nepavys: „Racing Point“ atsilikimas nuo mūsų yra gana didelis. Nemanau, kad jie sugebės aplenkti mus per vieną sezoną. Daug kas priklauso ir nuo komandos infrastruktūros. „Formulėje-1“ jūs viską privalote daryti teisingai: rengti sustojimus boksuose, užsiimti technikos modernizacija. Aš nematau, kad „Aston Martin“ jau dabar pasiektų tą lygį“.

Kai kalbos prasidėjo apie pasaulio čempiono titulą, tai H. Marko nė sekundei nesuabejojo, kad Maxas Verstappenas yra pajėgus stoti į kovą su Lewisu Hamiltonu: „Tikiuosi, kad pamatysime kovas tarp Maxo ir Lewiso. Beje, negalima atmesti, kad ir Sergio Perezas sužibės arba mes pamatysime „Ferrari“ sugrįžimą į lyderių grupę. Kai dėl jėgų išsidėstymo, tai „vaizdelis“ turėtų būti labiau subalansuotas nei ankstesniais metais“.


Komentarai (3)
Norge logo rėmėjas
IP: 9e89834 | 01/24 13:46 Atsakyti
ub1s
01/24 10:55

Speciau toks turetu but komandu pajegumas:
1 mercedes
2 red bull
3 mclaren
4 ferrari
5 aston martin
6 alpine
7 alpha touri
8 alfa romeo
9 hass
10 williams (nors noretusi ferrari bent top3)

jei neklystu, yra galimybe susilazinti su Tech, kad ferari bus auksciau uz mclaren :) asmeniskai nepatarciau - pinigu ismetimas :)
ub1s
IP: 2c1d4d3 | 01/24 10:55 Atsakyti
Speciau toks turetu but komandu pajegumas:
1 mercedes
2 red bull
3 mclaren
4 ferrari
5 aston martin
6 alpine
7 alpha touri
8 alfa romeo
9 hass
10 williams (nors noretusi ferrari bent top3)
Rolis
IP: a712aa0 | 01/24 10:11 Atsakyti
Kad tavo kalbos - tiesiai Dievui į ausį. Daugiau kovos, daugiau intrigos, daugiau įdomiau....
×

TOP naujienos