H. Marko ir O. Mintzlaffo santykiai gerėja

H. Marko ir O. Mintzlaffo santykiai gerėja
logo 2023 Liepos 08 d. 17:15, Red Bull/Getty Images

Pernai rudenį mirus Dietrichui Mateschitzui Austrijos energetinių gėrimų gamybos korporacijos „Red Bull“ akcijos perėjo įpėdiniams, o dabar kompanijos sportinėms programoms vadovauja Oliveris Mintzlaffas, anksčiau vadovavęs „Leipzigo“ futbolo komandai.

Buvo pasklidusios kalbos, kad „Red Bull“ automobilių sporto konsultanto Helmuto Marko santykiai su juo yra ne per šilčiausi, nes bÅ«tent nuo Mintzlaffo pozicijos, kuris užima direktoriaus postą korporatyviniams reikalams ir investicijoms, priklauso, kaip ateityje klostysis pačio „Red Bull' konsultanto ir dviejų komandų reikalai „Formulėje-1“.

Austrijos spauda rašo, atrodo, kad reikalai juda į gerąją pusę. Visiems aišku, kad Mintzlaffui didelį įspÅ«dį pasieka „Red Bull“ ir Maxo Verstappeno pasiekimai.

„Su kiekvienu dalykiniu pokalbiu tarp manęs ir Oliverio Mintzlaffo situacija tampa vis labiau pozityvi ir konstruktyvi, - H. Marko patvirtino austrų laikaršÄiui „Kronen Zeitung“.

51 proc. „Red Bull“ korporacijos akcijų iki šiol priklauso Tailando Yoovidhya šeimai, milijardierius Chaleo Yoovidhya buvo specialiu svečiu Austrijos GP etape.

Žinoma, mes labai pozityviai priimame tą faktą, kad jo dalyvavimas tapo labiau pastebimas, - pažymėjo H. Marko.

Ši Tailando šeima taip pat palaiko Alexo Albono, kuris dabar lenktyniauja „Williams“ sudėtyje ir demonstruoja gana neblogus rezultatus. Kadangi Albonas 2019 ir 2020 metais buvo „Toro Rosso“, o vėliau ir „Red Bull“ sportininku, tai Marko buvo paklaustas, ar įmanomas Alexo sugrįžimas į „Red Bull“?

„Albonas visada buvo greitas lenktynininkas, o dabar jis lenktyniauja puikiai. Mes nuolatos su juo palaikome kontaktą. - nuo klausimo išsisuko 80-metis Marko.

Labai tikėtina, kad Nyckui de Vriesui šie žodžiai labai nepatiks“, - konstatuoja „Kronen Zeitung“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218