H. Marko įvardijo du „Red Bull“ sunkiai pasiekiamus lenktynininkus (3)

H. Marko įvardijo du „Red Bull“ sunkiai pasiekiamus lenktynininkus
logo Vasario 28 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Praėjusį sezoną buvo nuolat kalbama, jog Sergio Perezo dienos „Red Bull“ gretose yra suskaičiuotos. Vis tik naująjį sezoną meksikietis pasitinka vis dar būdamas čempionų komandos vairuotoju.

S. Perezo kontraktas baigsis po šių metų. Nors „Red Bull“ teigia, jog sėkmingas pasirodymas leistų jam išsaugoti poziciją, daugybės ekspertų nuomone, šis S. Perezo sezonas „Red Bull“ gretose tikrai yra paskutinis.

Tiesa, ne visi potencialiai „Red Bull“ dominantys lenktynininkai šiai ekipai gali būti prieinami. Netrūko gandų, jog „Red Bull“ gali siekti susigrąžinti organizacijai jau atstovavusius Carlosą Sainzą arba Alexą Alboną. Tačiau, kaip teigia, patarėjas Helmutas Marko, abu šie pilotai veikiausiai bus paprasčiausiai neprieinami.

„Sainzas greičiausiai nori priimti sprendimą, nei tą norėsime padaryti mes“, - apie „Ferrari“ paliksiantį ispaną teigė H. Marko, kuris neseniai sakė, kad „Red Bull“ vairuotojų sudėtį peržiūrinės ne anksčiau nei vasaros pertraukos metu.

„Albonas mums nėra galimybė, kadangi jis su „Williams“ turi 2025-iems metams galiojantį kontraktą“, - kalbėjo 80 metų austras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Flawlezz
IP: 299f5cf | 02/28 12:08 Atsakyti
Nors ir labai mazai tiketina, bet noreciau pamatyti Alonso uz red bull vairo.
Black_Death
IP: f68fcea | 02/28 10:16 Atsakyti
Galbūt po sodininkavimo grįš Vettelis, ir bus multi chiampi pilotų pora.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/28 08:14 Atsakyti
taigi visi Winsorai pasakojo apie Albonui siuloma triju metu sutarti - kaip cia dabar taip? Matyt, Albonui teks sutikti su (taip pat neegzistuojanciu) Mercedes pasiulymu.

siaip Marko reikia daug kantrybes - metu metus po kiekvienu ex komandos nario suvaziuotu geresniu lenktyniu pasakoti, kad ne - jie neketina jo imti atgal. Ar tai butu apie Albona, Gasly ar ta pati Sainza.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983