H. Marko: J.-E. Vergne‘o sėkmė „Formulėje-E“ nepadės jam sugrįžti į F-1 (2)

H. Marko: J.-E. Vergne‘o sėkmė „Formulėje-E“ nepadės jam sugrįžti į F-1
logo 2020 Sausio 21 d. 22:23, Formula-E

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko pasidžiaugė Jeano-Erico Vergne‘o pasiekimais „Formulės-E“ čempionate, tačiau pareiškė, kad tai nepadės prancūzui sugrįžti į „Formulę-1“.

Minėtasis J.-E. Vergne‘as praeityje priklausė „Red Bull“ jaunųjų pilotų programai ir nuo 2012 metų iki 2014 m. atstovavo F-1 „Toro Rosso“ komandai. Vėliau prancūzo paslaugų buvo atsisakyta, kaip ir kito programos nario - Sebastieno Buemi.

Abu šie sportininkai jau kurį laiką varžosi FE čempionate. S. Buemi iškovojo vieną, o J.-E. Vergne‘as du čempionų titulus. Tačiau H. Marko teigia, kad tokia prancūzo sėkmė nepadės sportininkui sugrįžti į F-1.

„Vergne‘as kovoja dėl pergalių „Formulės-E“ čempionate. Vis dėlto reikia atsižvelgti į tai, ko mums reikia čia, F-1“, - sakė H. Marko.

„Jeigu jis grįžtų, jis būtų visiškas naujokas. Vien apsiprasti prie „Pirelli“ padangų reikia vieno sezono.“

H. Marko pasidžiaugė, kad „Red Bull“ jaunųjų pilotų programa išugdė ne vieną gerą lenktynininką.

„Mes esame patenkinti ir tuo labai didžiuojamės. Dabar mus kopijuoja daugelis, bet niekas negali pasigirti tokiais rezultatais, kuriuos pasiekėme mes.“


Komentarai (2)
Grengas
| 01/22 09:07 Atsakyti
Na taip, labiau panašu į nesugebėjimą pripažinti klydus...
Klepsidra
| 01/21 22:31 Atsakyti
Vel pakalbejo bicas, kuris ta pati JEV bande susigrazinti i STR, bet buvo pasiustas. Aisku, ar kas gali buti geresnis uz Gasly ir du kartus ismesta Kvyata?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas