H. Marko: jėgų išsidėstymą pamatysime tik po pirmųjų lenktynių (3)

H. Marko: jėgų išsidėstymą pamatysime tik po pirmųjų lenktynių
logo Kovo 01 d. 09:53, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po filmavimo dienos Silverstoune „Red Bull“ komanda publikavo tik tuos kadrus, kuriuose buvo matomas tik perdažytas senas RB15 bolidas. Ekipos konsultantas sporto klausimais Helmutas Marko šia tema pabandė pajuokauti...

Helmutas Marko: „Per fotosesiją buvo mažai laiko. Pilotavimas mums buvo kur kas svarbesnis nei mašinų fotografavimas. Ir nieko paslaptingo naujajame RB16B bolide nėra, jis – logiškas praėjusių metų automobilio tęsinys. Čia nėra nei šešių ratų, nei ventiliatoriaus mašinos dugne.

Mūsų tikslas – nuo pat sezono pradžios kovoti dėl pergalių. Per bandymus Bahreine patikrinsime visus mazgus ir detales, kurias planuojame naudoti šiame sezone. Išvadas daryti dar labai anksti – per bandymus rezultatus reikia koreguoti priklausomai nuo degalų kiekio ir jėgainės nustatymų. Realų jėgų išsidėstymą mes pamatysime tik po pirmųjų lenktynių“.


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 03/02 08:32 Atsakyti
Kapitonas Akivaizda :D

Šiemet kažkaip visi labai užsislaptinę. Kiek suprantu nėra daromi mulai filmavimo dienoms, o iš karto važiuojama su daugiau-mažiau bandymams / sezono startui skirta versija, nes biudžeto lubos :)

Kas dėl RBR, nu, tai jau gal pagaliau šiemet padarys kažką. Honda per galvą verčiasi, reglamento paskutiniai metai, tai gal, pagaliau, ne sezono pabaigai bolidą sustyguos. Tik klausimas ar to užteks.

Nes viskas, žinoma, priklauso nuo Mercedes. Jeigu Mercedes pataikė su bolidu ir šiemet, tai tiu-tiu RBR ir visi kiti :) Kiek suprantu Mersai šiųmetį bolidą sukūrė pernai, kai dar nebuvo biudžeto lubų, o šiemet viskas skirta 2022 metams. Žodžiu, Mercedes ant tiek geri, kad jie dabar tik patys gali sau į koją įsišaut (tokių ženklų yra bet, nemanau, kad turės įtakos šiemet).
Perfekt Ok
IP: a391447 | 03/01 10:49 Atsakyti
Kaip visada
×

TOP naujienos