H. Marko: komandoms negresia realus pavojus (4)

H. Marko: komandoms negresia realus pavojus
logo Kovo 28 d. 19:53, Red Bull Content Pool

Dėl atšauktų lenktynių komandos gali susidurti su rimtomis finansinėmis problemomis. Bet „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko patikino, kad jokiai ekipai negresia realus pavojus.

Pinigai iš prizinio fondo komandoms paskirstomi metų gale. Kadangi šiemet gali neįvykti daug lenktynių, išmokos gali bÅ«ti labai mažos.

Bandant sušvelninti situaciją, buvo nuspręsta naujo techninio reglamento įsigaliojimą nukelti metams, o prie 2022 m. bolidų projektų bus leidžiama dirbti tik kitais metais.

„Yra atsarginis planas, kuriuo vadovaujantis komandos sulauks pagalbos“, - sakė H. Marko.

„Tad jei nebus įprastų išmokų, mes vis tiek galėsime apmokėti sąskaitas. Taigi, pagalbos sulauks ir mažosios komandos. F-1 priėmė protingus sprendimus. Vasaros pertrauka buvo perkelta į pavasarį, naujas reglamentas įsigalios 2022 metais, buvo atsisakyta bandymų. Tad viską galėsime atlikti su turimais biudžetais. Todėl nemanau, kad kuriai nors komandai gresia realus pavojus.“


Komentarai (4)
tribeca
| 03/29 12:10 Atsakyti
Zmones ir karantinuose geria Red Bull, o tokie kaip Hass, Racing Point, Alpha Romeo be lenktyniu isvis neturi jokiu kitu pajamu. Kaip vienos turtingiausiu komandu zmogus kalba kad ne tokie turtingesni netures problemu kyla vienintele mintis - sotus alkano neuzjaucia.
A85 logo rėmėjas
| 03/29 12:09 Atsakyti
kart
03/28 21:37

Noreciau pamatyti, kaip sukontroliuos gamyklas, kad nekurtu 2022 metu bolido. Teorija yra viena, praktika rodo ka kita.

Kiek suprantu yra ribojimai oro tunely naujo reglamento bolidus testuoti tik nuo 2021 vasario. CFD apimtis, kiek atsimenu, irgi yra reguliuojamas, tai, matyt, darys kokius random patikrinimus, ką ten modeliuoja. O ką ten koks inžinierius ant popieriaus peckioja „namie“ tai žinoma, kad nesukontroliuos.
kart
| 03/28 21:37 Atsakyti
Noreciau pamatyti, kaip sukontroliuos gamyklas, kad nekurtu 2022 metu bolido. Teorija yra viena, praktika rodo ka kita.
LiaM_Pro_Legends
| 03/28 21:17 Atsakyti
Pavojus visada didelis, juk nezinosi kiek pandemija tesis
×

TOP naujienos