H. Marko: kvėpavimo aparatų gamyba jau prasidėjo

H. Marko: kvėpavimo aparatų gamyba jau prasidėjo
logo Kovo 31 d. 09:40, Getty Images

Buvo skelbta, kad Didžiojoje Britanijoje registruotos septynios „Formulės-1“ komandos susivienijo į projektą „Project Pitlane“ ir pradėjo gaminti rinkai labai reikalingus dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatus ligoniams, kenčiantiems nuo koronaviruso.

Mercedes“ komanda kartu su Londono universitetinio koledžo specialistais per mažiau nei 100 darbo valandų sukūrė darbinį prototipą, kuris sėkmingai buvo išbandytas – ir gamyba jau prasidėjo. Septynių F-1 komandų sąjunga leis per parą pagaminti iki 1000 plaučių ventiliacijos aparatų.

Red Bull“ komandos konsultantas Helmutas Marko: „Gamyba jau prasidėjo vakar. Pagrindinis „Formulės-1“ pranašumas buvo: labai greita reakcija, bet kokių technologinių problemų žaibiškas sprendimas ir itin aukštas gamybos tempas.

Nuo praėjusio penktadienio mūsų bazė trim savaitėms nutraukė veiklą ir išėjo į pavasarį perkeltų F-1 atostogų, tačiau detalių gamyba plaučių ventiliavimo aparatams pagal Didžiosios Britanijos vyriausybės užsakymą vyksta ir pertraukos metu“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos