H. Marko: L. Hamiltonas patarė mums pakeisti P. Gasly (35)

H. Marko: L. Hamiltonas patarė mums pakeisti P. Gasly
logo Rugsėjo 09 d. 12:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po Italijos GP finišo Lewisas Hamiltonas pasveikino Pierre‘ą Gasly su pergale ir spaudai akcentavo tą faktą, jog Pierre‘as visų pirma laimėjo prieš tą komandą, kuri praėjusių metų viduryje atsisakė jo paslaugų. „Red Bull“ koncerno konsultantas Helmutas Marko neišlaikė tokios kritikos ir pakomentavo šiuos pasaulio čempiono žodžius.

„Tiesa yra ta, kad 2019 metais Lewisas vieną kartą lėktuve diskutavo su mÅ«sų ekipos vadovu Christianu Horneriu ir patarė mums vietoje P. Gasly prie vairo pasodinti Alexą Alboną, - kalbėjo H. Marko kanalo „Sport1“ eteryje. - Šis pokalbis vyko dar prieš lenktynininkų rokiruotę, kurią mes atlikome vasaros pertraukos metu.

Dabar gi tas pats sportininkas, kurio mus siÅ«lė atsikratyti pernai, laimėjo Italijos GP su „AlphaTauri“. Tai daug ką sako apie Hamiltono patirtį. Nesuprantu, kodėl jis nenustoja mums patarinėti, bet dabar jo žodžiai neturi jokios reikšmės. MÅ«sų nedomina pašalinių žmonių nuomonės“.

Helmutas Marko eilinį kartą priminė, kad „Red Bull“ nežada atsisakyti bendradarbiavimo su Alexu Albonu: „Bet kuris pralaimėtų Maxui vienoje komandoje. Albono kritika yra neteisinga. Iš vienos pusės - jam nesiseka šiais metais, iš kitos - mes patys darome strategines klaidas ir tai veikia jo rezultatus.

Bet mes ir toliau tikime, kad jis sugebės rodyti mums reikalingus rezultatus, ypač, jei situacija klostysis optimaliai“.


Komentarai (35)
Ragaisis
IP: 24b3831 | 09/11 19:36 Atsakyti
Be to tiek turint pinigu, ir tiek mazai suprantant, ne tas lygis vaikai - reikia pergalvoti savo mintis visas. Hamiltonas galvoja tik apie save, ir jisai tik trasoje yra tobulas, o uz traso ribu - jisai visiskas *** yra:) Nepamirskit to:) As uz Hamiltona f1, bet kas uz trasos - manes visai nedomina, ir net nesuku galvos, nes ten absoliutus nabagas yra:)))
Ragaisis
IP: 24b3831 | 09/11 19:33 Atsakyti
gasly nemoka buti lyderiu, o albonas tiesiog gaidelis yra. Susiraskit rimta zmogu savo komandai. O su Verstappennu tereikia lenktyniausti - svarbu, kad sutaptu galimybes:) Nera jisai toks geras, ir nera jisai blogas, tiesiog jisai nera toks geras koks turetu buti:) Ir jums gi nereikejo "laizyti subines" verstappenui su ricciardo pasalinimu, ir tai tik parodo kad jus visiskai nieko nesuprantat apie visa pilotu technika ir rezultatus:))) tiesiog valdzia nieko nekerta, kas yra kas:)) todel gaidziai nusamde gaideli albona, kuris psichologiskai negalejo pakeisti nei ricciardo, nei gasly:) looseriai dirba red bull - britai atsilike:)) cia jums ne suda stumdyti vaikuciai:) reikia daugiau suprasti:)))
mariusis
IP: 7ad5add | 09/10 19:56 Atsakyti
oferis
09/10 19:41

Kodel dalis komentuojanciu galvoja, kad tad LH patarimas lektuve, padare bent kokia itaka? Nes patare taip pat, kaip ir patys RBR galvojo?

O tu įrodyk priešingai. Visi galvoja ką nori galvoti, o kur tiesa gali pasakyti tik vienaakis senis.
oferis
IP: bd33ceb | 09/10 19:41 Atsakyti
Kodel dalis komentuojanciu galvoja, kad tad LH patarimas lektuve, padare bent kokia itaka? Nes patare taip pat, kaip ir patys RBR galvojo?
kast1f logo rėmėjas
IP: c68c137 | 09/10 09:11 Atsakyti
Su tokiais "bet kuris pralaimėtų Maxui komandoje" ir ateina tai, kad nei Gasly nei Albon nepavažiuoja RBR. Ne dėl to, kad nesugeba, o dėl to, kad komandos viduje atsmosfera turbūt nekokia su tuo #1.
Ir manau, kad seniukas blefuoja čia šiek tiek, as usual.
TomTom
IP: 089c815 | 09/09 20:28 Atsakyti
SliMMaz logo rėmėjas
09/09 14:33

Buvo paprasyta isvardint, kas galetu mest isuki Hamiltonui (suprask nera tokiu) isvardinti- galetu :) Sutartys... panorejus galima ir perpirkt pilota, nutraukt sutarti vienasaliskai ir panasiai. O del Russelo as drisciau :) Greitas vaikis jei su Williamsu sugeba i Q2 prasibraut aplenkes abu HAAS ir Alpha. Beto kai sedasi i Mersa per testus irgi matosi, ne koks Wehrleinas. Kitas klausimas kaip atrodytu perejes i aukstesni lygi, bet tokie patys klausimai buvo ir Leclerui

Aj gi jo, pala, ar ne Russelas po kazkokiu lenktyniu vykusiuose bandymuose sove greiciausia rata ir pagerino ten kitu Mercedesistu iki tol buvusius laikus? Kazka panasaus atsimenu. Tada jo, greitas, vaziuot moka.
Fekkalli
IP: 394c004 | 09/09 20:01 Atsakyti
Cia ala apeliavo kad hamiltonas skirtingai sneka? Tai kad biski ir ivykius skyre metai laiko.
Jeigu kazkas grybas duotuoju metu tai nebutinai toks pat bus po metu ir atvirksciai.

Siaip cia yra bent vienas kuriam atrode bloga ideja pakeist gasli albonu? Abejoju.
Lygiai taip pat dabar ta gasli atgal visi ikistumem.

Oconas. Hahaha. Yeah right. Geriausiu atveju vidutiniokas.
Norge logo rėmėjas
IP: cb92502 | 09/09 19:45 Atsakyti
Tech
09/09 18:36

Nei vienam nejauciu, bet Oconas tikrai uz anuos silpnesnis per visur :)

tuoj gausi antausi nuo Franco uz tokias snekas :)))
#YZF
IP: 4c5d4e2 | 09/09 19:22 Atsakyti
Kadangi Liuse yra biski hipokritas tai nieko keisto kad skirtingus dalykus sneka nuolatos.
Tech
IP: c4754c7 | 09/09 18:36 Atsakyti
SliMMaz logo rėmėjas
09/09 18:06

Tai, kad visi 3 viename lygyje mazdaug, galima statyt pagal simpatijas :D

Nei vienam nejauciu, bet Oconas tikrai uz anuos silpnesnis per visur :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas