H. Marko: Maxui kartais reikia atleisti akseleratoriaus pedalą (4)

H. Marko: Maxui kartais reikia atleisti akseleratoriaus pedalą
logo 2018 Gegužės 27 d. 10:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas sudaužė savo bolidą trečiosios treniruočių sesijos pabaigoje Monake ir negalėjo dalyvauti kvalifikacijoje. „Red Bull“ konsultantas sporto klausimais Helmutas Marko sukritikavo jaunąjį pilotą ir pakvietė jį sukaupti kuo daugiau kantrybės...

Helmutas Marko: „Maxui kartais reikia atleisti akseleratoriaus pedalą. Visi jo incidentai skirtingi, bet suprantama, visi jie buvo nebÅ«tini. Aš manau, kad jis yra nepakankamai kantrus. Jis visada nori bÅ«ti pačiu greičiausiu, bet rezultatas yra fiksuojamas tik po to, kai jÅ«s kertate finišo liniją. Maxas turi pademonstruoti daugiau kantrybės ir geriau vertinti situaciją“.

Atsakydamas į klausimą, su kokia konkrečiai problema turi susitvarkyti Verstappenas, Helmutas Marko atsakė: „Problema atrodytų, yra neteisingas žodis. Avarijos visada bÅ«na skirtingos, bet visos jos vyksta dėl to, kad jis yra labai nekantrus“.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mclaren f1
| 05/28 00:38 Atsakyti
Micius
05/27 20:47

Na už tėvą tai kur kas greitesnis, bet ir tata pavarydavo kartais :D https://www.youtube.com/watch?v=llYAJGxzaiE

ten tam su marlboro gerai baiges? video tai kraupiai salmas suvaiksciojo...
Micius
| 05/27 20:47 Atsakyti
Na už tėvą tai kur kas greitesnis, bet ir tata pavarydavo kartais :D https://www.youtube.com/watch?v=llYAJGxzaiE
columbia
| 05/27 14:50 Atsakyti
Nebus is jo cempiono, Red Bull susigalvojo sau 17 metu zvaigzde, na ir turi ka turi, per 3 metus neismoko lenktyniauti, tai kiek dar mokysis? Manau po keliu metu ir jo varda pamirs, juk niekas nenori, kad dauzytu auto
The Game
| 05/27 11:33 Atsakyti
Teisingai pasakyta. Jei Maxas ir toliau darys tokias klaidas, tai turetu anksciau ar veliau iskilti klausimas apie jo karjera, bent jau Redbull komandoje. As pripazystu jis greitas pilotas, varo maksimaliai ant ribos, bet kai kartais reikia truputi kantrybes, saltakraujiskumo, atleisti gaza, arba pristabdyti ir nusileisti priesininkui pas ji to nera ir matome kaip visa tai visad baigiasi. As irgi vis galvojau, kad jis jaunas, dar karstakosis, bet vis delto jau nebe pirma sezona jis F1, turetu jau atsirasti patirties, bet isvadu niekaip nepadaro jis ir mano akyse Maksas apart mokejimo greitai vaziuoti praktiskai daugiau niekur netobuleja, arba tobuleja labai letai ir is to matosi rezultatas, ji palyginus su Ricardo.
×

TOP naujienos