H. Marko: mes kuriame „Red Bull Powertrains“ (2)

H. Marko: mes kuriame „Red Bull Powertrains“
logo Vasario 12 d. 13:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po vakar dienos „Formulės-1“  Komisijos balsavimo „Red Bull“ gavo galimybę naudoti „Honda“ jėgos agregatus artimiausiais metais, nežiūrint į tai, kad japonų gamintojas traukiasi iš „Formulės-1“ 2021 metų pabaigoje. Nuo 2022 iki 2024 m. motorų tobulinimas bus įšaldytas, o „Red Bull“ sukurs naują specialų padalinį, kuris užsiims jėgainių aptarnavimu.

„Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko: „Manau, kad tai geros naujienos ne tik mums, bet ir visai „Formulei-1“. Išlaidų prasme visi tik laimės.

Šiandien mes kuriame naują kompaniją – „Red Bull Powertrains“, jis užims vieną pastatą mūsų bazėje,  kuris yra dabar pritaikomas darbui su varikliais. Techniškai viskas bus įrengta taip, kad ir jėgainių tobulinimą 2025 metais ir vėliau ten bus galima atlikti.

Visi gali mus pavadinti bepročiais, tačiau mes viską apskaičiavome. Kalbama apie vienkartinę investiciją į pastatą ir visų pirma, į bandymų stendus. O ir mūsų eksploatacinės sąnaudos nebus daug didesnės nei mes pirktumėm motorus iš kito gamintojo. Mums „Honda“ varikliai bus tik nedaug brangesni. Gali būti, kad dalį šios sumos mes galėsime kompensuoti iš jėgos agregatų reklamos.

Dabar japoniškas jėgos agregatas yra suderintas su važiuoklės kūrimo grupe ir iš abiejų pusių pasiektas geras balansas. Jei mes, pavyzdžiui, būtumėm perėję prie „Renault“ jėgainių, tai turėtum keisti visą važiuoklės, radiatorių ir kitų mazgų konstrukciją ir mums tektų iš naujo konstruoti bolidą, pritaikytą` naujam varikliui“.


Komentarai (2)
svecias787
IP: a68ac26 | 02/13 16:49 Atsakyti
keista, kaip cia helmutas nesupranta nieko. saitelio specai,jei gerai pamenu, jau senai yra pasisake uz reno dezeje. pagalvok tik, mazgai kazkoki, radiatoriai ir vaziuokle kita. uztat reno. dezeje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas