H. Marko: negalvojome iškovoti šimtą pergalių

H. Marko: negalvojome iškovoti šimtą pergalių
logo 2023 Birželio 19 d. 16:45, Red Bull/Getty Images

Finišavęs pirmas Kanadoje, Maxas Verstappenas „Red Bull“ komandai atnešė šimtąją pergalę komandos istorijoje. Daugiau pergalių „Formulėje-1“ turi tik „Ferrari“ (242), „Mercedes“ (125) ir „Williams“ (114).

Austrų koncerno automobilių sporto konsultantas Helmutas Marko pakomentavo šį istorinį pasiekimą.

Helmutas Marko: „Mes niekada negalvojome, kad galėsime prisijungti prie eilinio komandų klubo, kurios turi daugiau kaip po šimtą pergalių. Atvirai kalbant, man ramiau važiuoti namo į Austrijos GP etapą, jau kraityje turint šimtą pergalių nei mums bandyti 100-tąjį kartą laimėti Spielberge, namų trasoje.

Akivaizdu, kad lenktynės Monrealyje išėjo sunkesnės nei mes planavome. Mes turėjome problemų su padangų perkaitimu, ypač kietojo mišinio. Gerai, kad „Ferrari“ sportininkai startavo toli už nugaros, nes faktiškai ši komanda buvo greičiausia su abiem padangų mišiniais.

Lenktynių metu Maxas turėjo kelis nemalonius momentus. Visų pirma, jis numušė paukštį, kuriam viskas užsibaigė tragiškai. Laimei, aušinimo sistema nenukentėjo ir mašina negavo rimtų apgadinimų.

Antra, jis per drąsiai atakavo kelkraščius. Nežinau, ar matė jis tuos posūkius dideliame ekrane, kaip jis juos pravažiuoja. Bet Maxas įrodė, ką jis sugeba – jo sugebėjimas numatyti įvykius yra tiesiog stebėtinas. Visi šie įvykiai Verstappeno jau yra užmiršti, kadangi jis nuolat žiūri tik į priekį“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0