H. Marko: nepakanka vienų gerų lenktynių per metus (1)

H. Marko: nepakanka vienų gerų lenktynių per metus
logo 2017 Spalio 28 d. 11:55, Getty Images / Red Bull Content Pool

Meksikos GP savaitgalio metu „Red Bull“ jaunimo programos vadovas Helmutas Marko dar kartą patvirtino, kad Daniilas Kvyatas daugiau nebesugrįš į „Toro Rosso“ – nei šiais metais, nei ateityje. Lenktynes Ostine D. Kvyatas pavadino geriausiomis šiais metais, tačiau H. Marko to mažai. „Nepakanka nuvažiuoti vienas geras lenktynes per metus“, - taip jis pakomentavo ruso žodžius.

Helmutas Marko pareiškė, kad nuo šiol Kvyatas neturi jokių santykių su „Red Bull“. Pagal „Auto Motor und Sport“ informaciją, Daniilas jau susisiekė su „Williams“ ir „Sauber“, kur dar liko vietų kitiems metams. Tačiau „Sauber“ ypatingo dėmesio neparodė – vieta šioje komandoje yra praktiškai garantuota Charlie Leclercui, o į kitą vietą pretenduoja Marcusas Ericssonas ir Antonio Giovinazzi.

Kandidatų sąrašas į vieną vienintelę vietą „Williams“ komandoje yra dar ilgesnis. Šią vietą planuoja užimti Felipe Massa, Robertas Kubica, Paulas di Resta, Pascalis Wehrleinas ir Marcusas Ericssonas. Tokiu būdu Kvyato šansai nėra dideli, nors jie ir išlieka – kiekvienas iš pretendentų turi savų trūkumų, todėl įvardyti favoritą šioje kovoje yra be galo sunku.


Komentarai (1)
žiūrovas f-1
| 10/28 21:04 Atsakyti
Mazai sansu pamatyti Kvyata kitamet F-1.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas