H. Marko: netrukus sužinosime, ar suveiks nauji RB20 pontonai (1)

H. Marko: netrukus sužinosime, ar suveiks nauji RB20 pontonai
logo Vasario 21 d. 20:17, Red Bull

Pirmąją žiemos bandymų Bahreine dieną visi dėmesį atkreipė į RB20 bolido šoninių pontonų ortakius. Labai siauras vertikalus ortakis yra sumontuotas labai arti važiuoklės borto, tai mašinos konstrukciją daro itin kompaktiška, o tai reiškia, kad pasaulio čempionų komanda pakeitė bolido konstrukcijos koncepciją, kurios „Red Bull“ laikėsi kelis pastaruosius metus.

Kai kurie ekspertai atkreipė dėmesį į tai, kad naujieji RB20 šoniniai pontonai labai panašÅ«s į tuos, kuriuos naudojo „Mercedes“ komanda. „Red Bull“ sporto konsultantas Helmutas Marko patvirtino, jog komandos inžinieriai nutarė realizuoti koncepciją, kurią pirmieji panaudojo kolegos iš „Mercedes“ komandos.

Helmutas Marko: „Mercedes“ buvo įsitikinę savo koncepcijos teisingumu, bet praktikoje ji nesuveikė. Prasidėjusiuose žiemos bandymuose pažiÅ«rėsime, ar mes teisingai realizavome analogišką sprendimą, ar jo teks atsisakyti.

Adrianas Newey visada mėgdavo bolidus be radiatorių, bet, žinoma, motoristai to neleido jam padaryti – tai logiška.

MÅ«sų koncepcija nėra tokia ekstremali kaip pas „Mercedes“, bet idėja yra tokia pati. Tai nėra vien evoliucija – tai maža revoliucija. Ši koncepcija yra mÅ«sų 2024 m. bolido pagrindas. Duomenys, surinkti simuliatoriuje ir vėjo tunelyje parodė, kad viskas veikia gana gerai. Tai patvirtino ir M. Verstappenas, pirmąją bandymų dieną užfiksavęs patį geriausią laiką ir artimiausią persekiotoją aplenkęs daugiau nei sekunde“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Slipstream
IP: 749ae41 | 02/22 10:07 Atsakyti
Matem.Suveike.Klausimas tik ar bus bent vienos lenktynes kur buliam nenuskils pergale.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983