H. Marko: pirmame sezone M. Schumacheriui bus sunku

H. Marko: pirmame sezone M. Schumacheriui bus sunku
logo Sausio 24 d. 11:13, LAT Photo

Amerikiečių „Haas“ komanda savo šeštąjį sezoną „Formulėje-1“ pradės su dviem debiutantais – Micku Schumacheriu ir Nikita Mazepinu. 2020 metais Mickas laimėjo „Formulės-2“ čempionatą, o Nikita buvo penktas šioje jaunimo serijoje ir suprantama, kad jie abu neturi jokios patirties aukšÄiausio lygio varžybose.

Tačiau „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko mano, kad „Haas“ vadovas Guentheris Steineris suras protingą bÅ«dą kaip dirbti su naujokais ir pasieks, kad komanda judėtų teisinga linkme.

„Pirmajame sezone Schumacheriui bus sunku, - tokią prognozę H. Marko pareiškė vokiečių RTL eteryje. – Lenktyniaudamas jaunimo serijose, jis pirmą sezoną įprastai mokydavosi ir tik po to, jau antraisiais metais galėdavo stoti į kovą dėl titulo. „Formulėje-1“ dar svarbiau yra mokytis, tačiau negalime atmesti, kad keliuose etapuose jis uždirbs taškų“.

Schumacheris ir Mazepinas neišvengiamai bandys pakonkuruoti ir tarpusavyje ir tarp jų turėtų užvirti principinė kova, bet neaišku, ar tai bus naudinga komandai. H. Marko svarsto, kad „Haas“ šiemet bus labai svarbu skirti kuo daugiau dėmesio bolido modernizacijai: „Tikiuosi, kad G. Steineriui pavyks sukontroliuoti situaciją“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas