H. Marko pripažino, kad suklydo pakviesdamas N. de Vriesą

H. Marko pripažino, kad suklydo pakviesdamas N. de Vriesą
logo 2023 Birželio 27 d. 18:54, Getty Images / Red Bull Content Pool

Nyckas de Vriesas visus nustebino pernai rugsėjį, kai prie „Williams“ vairo pakeitė į ligoninę patekusį Alexą Alboną ir beveik be treniruočių lenktynės finišavo 9 vietoje, „Williams“ komandai iškovodamas geriausią sezono rezultatą.

Olandų pilotas iš karto tapo reikalingu – dėl jo kovojo net trys komandos ir galiausiai po derybų su „Red Bull“ konsultantu Helmutu Marko, Nyckas atsidūrė „AlphaTauri“ sudėtyje.

Tačiau 2023 metų sezonas de Vriesui yra gana prastas – jei neuždirbo nė vieno taško ir sunkiai sugeba palaikyti komandos partnerio Yuki Tsunodos tempą, todėl kalbama, kad gali būti atleistas iš komandos jau artimiausiu metu.

Konsultantas H. Marko papasakojo, kad prieš kontraktą su de Vriesu pasisakė net „Red Bull“ komandos vadovas Chriastianas Horneris. Kai 80-metis austras buvo paklaustas. ar dažnai tarp jo ir „Red Bull“ vadovo kyla ginčų, jis atsakė: „Nelabai, bet kartais taip būna. Paskutinis atvejis kaip tik buvo su de Vriesu.

Suprantama, kad tai buvo „AlphaTauri“ reikalas, bet mes turime didelę šeimą ir įsiklausome vieni kitų. Ir Horneris tikrai nedžiūgavo dėl idėjos su de Vriesu“.

Lenktynių konsultantas prisipažino: „Kol kas viskas atrodo taip, kad jis buvo teisus“.

Taip pat kalba ėjo apie Micką Schumacherį – pakviesti vokietį į komandą žiemą siūlė „AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas, bet tai užblokavo H. Marko.

„Franzas norėjo paimti Micką, bet pastarasis visą gyvenimą buvo „Ferrari“ jaunimo akademijoje, - aiškino Marko. - Be abejo, „AlphaTauri“ yra mūsų jaunimo komanda. Bet de Vriesas (net nebūdamas „Red Bull“ jaunimo programos dalyviu) turėjo vieną didelį skirtumą nuo Schumacherio. Jis „Formulėje-1“ buvo nuvažiavęs tik vieną etapą, bet labai sėkmingas lenktynes Monzoje, Todėl jis įsipiešė į mūsų filosofiją“.

Po aštuonių sezono etapų geriausiu Nycko de Vrieso rezultatu šiais metais yra 12 vieta, tačiau olandas niekada nebuvo patekęs į kvalifikacijos finalą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0