H. Marko: S. Vandoorne‘as - per lėtas „Formulei-1“ (5)

H. Marko: S. Vandoorne‘as - per lėtas „Formulei-1“
logo 2018 Spalio 02 d. 00:39, McLaren

Dabartinis „McLaren“ lenktynininkas Stoffelis Vandoorne‘as netaps vienu iš „Toro Rosso“ pilotų kitais metais, nes belgas yra tiesiog „per lėtas „Formulei-1“. Tokia yra „Red Bull“ patarėjo sporto klausimais Helmuto Marko nuomonė.

Po to, kai minėtasis sportininkas sužinojo, jog po šio sezono praras vietą „McLaren“ komandoje, lenktynininkas teigė, kad jo šansai likti F-1 yra lygus nuliui, tad jis yra priverstas ieškotis vietos kitame čempionate.

„Mes nepasirašysime sutarties su Stoffeliu. Aš manau, kad jis yra per lėtas „Formulei-1“, - pareiškė H. Marko.

Manoma, kad S. Vandoorne‘as gruodžio mėnesį debiutuos „Formulės-E“ čempionate, kuriame atstovaus HWA komandai. Pastaroji nuo šeštojo sezono taps „Mercedes“ ekipa.

„Visada mėgau Stoffelį. Žemesnės kategorijos čempionatuose jis buvo puikus pilotas“, - sakė „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.

„Turime išsiaiškinti kodėl jam taip nepasisekė „Formulėje-1“. Galbūt daugiau apie jo ateitį sužinosime artimiausiu metu. Manau, kad jo charakteris ir greitis puikiai tiktų „Mercedes“ komandai. Palaukime ir sužinosime apie jo ateitį daugiau.“

Komentarai (5)


Fernandoisfasterthanyou
| 2018 Spalio 02 d. 19:01
užtat Brandonas neperlėtas, ir Pieras pakankamai greitas pagrindinei komandai :)
deivec
| 2018 Spalio 02 d. 15:09
Seniui kazkaip uzeina truputi proto sturmo uztemimai...
A85
| 2018 Spalio 02 d. 11:17
He he, per lėtas :D Hartley per lėtas. Tai ką tada sodins į STR antrą bolidą Marko, kažin. Negi Wehrlein? Ar pritemps kažką iš savo išdžiūvusio talentų baseino? Negi Ticktum bandys superlicencijos taškus suveikt :D Tik tas avigalvis tai tikrai ką nors dar užmušt gali.
tu_irgi
| 2018 Spalio 02 d. 10:44
Čia kaip Lietuvoje vyresniems žmonėms tikrai nebuvo lemta atrasti Facebook, tai taip Helmutui turėtų būti uždrausta pezėti. Jau truputi į dausas nusikalba.
ddt
| 2018 Spalio 02 d. 07:05
Muahaha. "Jis mums per lėtas, bet vat mūsų konkurentai apie jį turėtų rimtai pasvarstyti" :)))
×

F-1.lt pulsas