H. Marko: S. Vettelis prarado tikėjimą „Ferrari“ šlove (4)

H. Marko: S. Vettelis prarado tikėjimą „Ferrari“ šlove
logo Birželio 30 d. 12:54, Red Bull/Getty Images

Helmuto Marko nuomone, kuris labai gerai ir gana seniai pažįsta Sebastianą Vettelį, buvęs jo lenktynininkas „prarado tikėjimą „Ferrari“ šlove“. Anksčiau būtent H. Marko suvaidino didelį vaidmenį talentingo vokiečio karjeroje, kuris vėliau kartu su „Red Bull“ iškovojo keturis pasaulio čempiono titulus.

Nuo 2015 metų S. Vettelis lenktyniauja „Ferrari“ ir dabar ruošiasi savo paskutiniam sezonui Skuderijos sudėtyje.

Pokalbyje su Vokietijos TV kanalu „Sport1“ Helmutui Marko buvo užduotas klausimas apie Vettelio šansus „Ferrari“ ekipoje per šių metų pasaulio čempionatą ir „Red Bull“ kompanijos konsultantas atsakė: „Italų komandos negalima nurašyti. Bet man susidarė įspūdis, kad Sebastianas šiemet neturės mašinos, kuri leistų kovoti dėl titulo.

Tikiuosi, kad aš klystu. Suprantama, kad būtų šaunu, jei į kovą dėl titulo įsitrauktų daugiau kaip dvi komandos, tai padidintų bendrą susidomėjimą „Formule-1“.

Helmuto Marko žodžiais, jis nenustebo, kai buvo paskelbta apie būsimą Vettelio ir „Ferrari“ išsiskyrimą: „Tai brendo jau ne vieną mėnesį. Manau, kad jis kažkuria prasme prarado tikėjimą „Ferrari“. Tai, be abejo, susiję ir su Charlesu Leclercu ir ne vien dėl to, kad jis yra labai talentingas. Aplink jį kuriama labai daug politikos ir Vetteliui tai nepatiko.

Jis paprasčiausiai nori lenktyniauti, laimėti varžybas, o ne eikvoti energiją politinėms intrigoms komandos viduje, jam tai nepriimtina. Aš tik tikiuosi, kad „Ferrari“ leis jam pademonstruoti meistriškumą paskutiniame sezone“.


Komentarai (4)
Larensas
IP: 295408d | 07/01 13:24 Atsakyti
visos nuostabiosios komandinės dvasios, fėjos ir dar ten kažkas išskrido kitur, o verksnius dėjo į padus paskui jas.
errnis
IP: 635413f | 07/01 01:13 Atsakyti
marko zino marko respect VET pagarba red bull !!!
egiduxx
IP: 89d9a74 | 06/30 18:58 Atsakyti
O koks tikėjimas buvo vieni kitais nuo pirmų metų, kokie pasisakymai, kokios fanfaros, kaip buvo gražu ir miela, komanda pilnai atsidavusi sebui, o jis jei, tik va su metais tas tikėjimas kažkaip iš***ėso, o dar kai čarlis atėjo, tai buvo paskutinis grumstas į karsto dangtį. Iš kitos pusės kai alonso dingo iš ferrari projekto nieko nelaimėjęs, tai buvo klykiančių (tų katrie dabar visaip teisina vetelio pasitraukimą iš ferrari), kad norėjo ant šaros kuo greičiau laimėti titulą ir privalėjo būti kantresnis norint pasiekti sėkmės, nes šumis taigi tik septintam ar kuriam ten sezone savo titaniškom pastangom ir kantrybe laimėjo pirmą titulą, tai tą patį galima pasakyti, kad vetelis irgi sutepė slides vietoje to, kad kaip šumis būtų laukęs ir dirbęs kantriai kol rezultatą būtų pasiekęs, aišku su sąlyga, kad vetelio ferrai neišpirdolino lauk.
Senas_Kareivis
IP: fa3679c | 06/30 13:56 Atsakyti
RBR buvo priimtina
×

TOP naujienos