H. Marko: šiais metais mes dar turėsime naujienų (6)

H. Marko: šiais metais mes dar turėsime naujienų
logo 2020 Spalio 15 d. 17:07, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxui Verstappenui šiais metais kova dėl čempiono titulo praktiškai jau užbaigta - likus šešiems etapams iki sezono pabaigos „Red Bull“ lenktynininkas 83 taškais pralaimi Lewisui Hamiltonui. Kita vertus, „Red Bull“ ir toliau tęsia bolido modernizaciją šiais metais, kartu galvodama ir apie kitą sezoną. Šiemet galima bus sulaukti dar vieno stambaus atnaujinimo likusiose lenktynėse.

Helmutas Marko: „Šiais metais mums kaip niekada anksti pavyko sumažinti galinės mašinos dalies nestabilumą. Todėl mes galime gana rimtai paspausti „Mercedes“ - jie jau negali lenktynėse važiuoti „pasivaikščiojimo“ tempu.

Mes žengėme žingsnį į priekį, bet posūkiuose, kuriuose reikia greito krypties keitimo, „Mercedes“ yra greitesni už mus. Jei kalbėsime apie variklius, tai skirtingais vertinimais, atsiliekame nuo jų nuo 15 iki 30 AG. „Honda“ nori kompensuoti šį atsilikimą su nauja jėgaine 2021 metais.

Tęsiame bolido modernizaciją, kad ji turėtų daugiau prispaudžiamosios jėgos. Kitais metais mašina mažai kuo skirsis nuo šiųmetinės, todėl tobuliname RB16, nes daugelį sprendimų galėsime panaudoti ir naujame sezone.   Faktiškai galima pasakyti, kad 2021 m. lenktyniausime su „B“ dabartinio bolido versija.

Šiais metais atvešime dar vieną stambų atnaujinimą, bet iš pradžių įvertinsime duomenis, gautus Niurburgringe. Pilnavertei analizei mums trūko treniruočių. Kita vertus, dviejų dienų savaitgalis praėjo be priekaištų. Dar reikia gerai pagalvoti, ar ateityje komandoms reikės penktadienio treniruočių“.

Helmutas Marko „Auto Motor und Sport“ pakomentavo ir gandus, kad kitais metais Alexas Albonas bus pašalintas iš komandos ir pakeistas Nico Hulkenbergu arba Sergio Perezu: „Albonas yra vis arčiau Maxo ir jo pasirodymas Eifelio GP buvo normalus. Gaila, kad jam sutrukdė techninės problemos.

Du kiti pilotai, kuriuos visa spauda labai aktyviai sodina prie mūsų antrosios mašinos vairo, man regis, yra trimis dešimtosiomis lėtesni už Verstappeną. Jei Albonas ir toliau darys pažangą ir dar labiau sumažins atsilikimą nuo Verstappeno, tai sėdės prie „Red Bull“ vairo ir ateinančiais metais“.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (6)
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/18 11:34 Atsakyti
O kiek arkliu Honda atsilieka nuo Renault?
Subjektyvus
IP: 611b92c | 10/16 22:12 Atsakyti
ir kas is to? ;D
CBRV
IP: e3b3085 | 10/15 21:04 Atsakyti
maxpower
10/15 20:30

Matyt nelabai ką sodint daugiau turi. Kažką is šalies principai gal neleidžia

kaip ir Ferrari principai neleidzia samdyt ne italu specialistu, is to tik Mecedes islosia
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 10/15 20:57 Atsakyti
RBR kaip visada – plėšo maikę po mūšio, susirenka numestas pergales ir pučia burbulą kitiems metams.
maxpower
IP: 87defcd | 10/15 20:30 Atsakyti
mariusis
10/15 18:40

Senelis matyt neskaitė-negirdėjo Totto interviu 😃O dėl Albono, kur jis mato normalų pasirodymą llenkiant Kvyatą per nosį.

Matyt nelabai ką sodint daugiau turi. Kažką is šalies principai gal neleidžia
mariusis
IP: 7ad5add | 10/15 18:40 Atsakyti
Senelis matyt neskaitė-negirdėjo Totto interviu 😃O dėl Albono, kur jis mato normalų pasirodymą llenkiant Kvyatą per nosį.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas