H. Marko: Y. Tsunodos pasirodymas bandymuose - sensacingas

H. Marko: Y. Tsunodos pasirodymas bandymuose - sensacingas
logo 2021 Kovo 20 d. 20:17, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko negaili liaupsių F-1 naujokui ir „AlphaTauri“ komandos sportininkui Yuki Tsunodai. Austras liko itin patenkintas japono pasirodymu praėjusį savaitgalį Bahreine vykusiuose bandymuose, kurį pavadino „sensacingu“.

Pernai lenktyniavęs F-2 čempionate, japonas turėjo kelias progas išbandyti senesnės kartos F-1 bolidus. Tik Bahreine, kur vyko bandymai, sportininkas pirmą kartą sėdo už šių metų „AlphaTauri“ bolido vairo.

Y. Tsunoda atkreipė daugelio dėmesį, kai bandymų metu vos 0,093 sek. nusileido geriausią rezultatą užfiksavusiam „Red Bull“ pilotui Maxui Verstappenui. Tiesa, po kurio laiko paaiškėjo, kodėl F-1 naujokas buvo toks greitas.

„MÅ«sų Yuki Tsunodai yra 20 metų. Jis šių metų bolide praleido vos pusantros dienos. Bet jo pasirodymas bandymų metu buvo tiesiog sensacingas“, - duodamas interviu RTL sakė H. Marko.

„Žinoma, be bolido negali užfiksuoti gerų rezultatų. Bet manau, kad „AlphaTauri“ šiemet bus viena iš lyderių vidutiniokių tarpe. Jiems teks kovoti su „Renault“, „Ferrari“ bei „Aston Martin“. Nusimato labai atkakli kova.“

„Manau, kad „McLaren“ kol kas yra žingsniu priekyje. Tikimės atkaklios kovos. Priklausomai nuo trasos, geriau pasirodys tai viena, tai kita komanda. Bet kaip jau sakiau, Tsunodos pasirodymas buvo tikrai sensacingas.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0