„Haas“ bolido išdažymą pristatys kovo 4 d. (1)

„Haas“ bolido išdažymą pristatys kovo 4 d.
logo Vasario 25 d. 20:07, Pirelli

Haas“ tapo paskutiniąja F-1 komanda, paskelbusia pristatymo datą. Tiesa, ekipa visų pirma pristatys ne naują bolidą, o tik jo išdažymą ir tai padarys kovo 4 dieną.

Pristatymų sezonas prasidėjo šį mėnesį. Per pastarąsias dvi savaites savo naujausius bolidus jau pristatė keturios komandos. O „Haas“ iki šiol buvo vienintelė ekipa, nepaskelbusi pristatymo datos. Pastaroji tik šiandien socialiniuose tinkluose pranešė, kad bolido išdažymą, kurį naudos šių metų sezone, pristatys kitą savaitę.

Komanda šiemet čempionate varžysis stipriai pasikeitusi. Dar pernai buvo priimtas sprendimas, jog ekipoje nebelenktyniaus Romainas Grosjeanas ir Kevinas Magnussenas. Komanda nusprendė pasirašyti sutartis su dviem buvusiais F-2 pilotais, kurie šiemet debiutuos F-1 - Micku Schumacheriu ir Nikita Mazepinu.

„Haas“ vadovo Guntherio Steinerio teigimu, komandai šie metai bus pereinamieji, nes visas dėmesys bus skirtas pasiruošimui 2022 m. sezonui.

„Žinoma, bolidas turi būti geresnis, nes laukia didelės permainos, ypač aerodinamikos srityje. Dabar sunku pasakyti kiek stipriai per žiemos pertrauką patobulėjo kitos komandos. Bet kokiu atveju mums tai bus sunkūs metai, kuriuos aš vadinu pereinamaisiais. Mums tiesiog reikia išgyventi ir visą dėmesį sutelkti ties 2022 m.“, - sakė G. Steineris.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas