„Haas“: M. Schumacherio elgesys Austrijoje buvo netinkamas (9)

„Haas“: M. Schumacherio elgesys Austrijoje buvo netinkamas
logo Rugsėjo 26 d. 17:19, Pirelli

Haas“ inžinierius Ayao Komatsu teigia, kad komanda neliko patenkinta Micko Schumacherio elgesiu šiemet Austrijoje vykusiose lenktynėse.

„Red Bull Ring“ trasoje vykusių sprinto varžybų metu minėtasis M. Schumacheris ilgą laiką važiavo paskui komandos draugą Keviną Magnusseną ir prašė ekipos su danu apsikeisti vietomis. „Haas“ neleido sportininkams apsikeisti vietomis, o M. Schumacheris lenktynes baigė neiškovojęs nė vieno taško.

A. Komatsu teigimu, komanda tuomet neliko patenkinta jaunojo vokiečio elgesiu.

„Mickas važiavo paskui Keviną ir jam tai nepatiko. Sprinto lenktynėse jis turėjo sutelkti dėmesį ties kitais dalykais“, - pasakojo A. Komatsu.

„Po lenktynių mes su juo apie tai pasikalbėjome. Dar prieš lenktynes diskutavome apie tai, kaip varžybose elgsimės, kaip komanda. Tačiau jo elgesys lenktynėse buvo netinkamas, kaip ir komentarai po jų.“

Šiemet M. Schumacheris „Haas“ komandai atstovauja kartu su Kevinu Magnussenu. A. Komatsu teigimu, vokietis per daug skiria dėmesio dvikovai su danu.

„Kartais Mickas sutelkia per daug dėmesio ties komandos draugu. Aš jam vis primenu, kad Kevinas nori jam padėti ir su juo pasidalins tokiais dalykais, kurių niekada nebūtų sakęs Romainui. Tada Mickas supranta, kad svarbiausia yra komandos vieta konstruktorių įskaitoje. Primenu jam, kad jis gali gerai atlikti savo darbą, tad ir turėtų sutelkti dėmesį ties tuo, o ne galvoti apie kitus dalykus.“

„Labai gerai, jog Mickas šiemet turi tokį komandos draugą, kaip Kevinas. Iki tol nežinojome visų jo stipriųjų pusių. Bet kai į komandą atėjo Kevinas, viską galėjome įvertinti geriau. Manome, kad su Kevinu ir Micku praėjusiais metais būtume įveikę „Williams“. Mickui, kuris nori toliau tobulėti, būtų labai pravertęs toks komandos draugas.“

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: de7445d | 09/28 09:57 Atsakyti
RSFerrari
09/28 07:57

Jo tėvas niekada nebūtų nieko klausęs kokio tai leidimo. Būtų ka... skaityti daugiau

Jaunelis, ne taip, kaip tevas, nekovoja del ciampiono, kam jam kalti i sona ???
RSFerrari
IP: 51f3f50 | 09/28 07:57 Atsakyti
Jo tėvas niekada nebūtų nieko klausęs kokio tai leidimo. Būtų kalęs per šoną ir ***, o jaunuolis jau ne taip užaugintas, kad ko nors čia pasiektų.
Helis
IP: 7d58bd4 | 09/27 19:48 Atsakyti
Ale kiek daug šabloniško dirbtinio spaudimo iš Haas pusės norint derybose kažin ką pasiekt. Į trečio piloto vietą DžioviNACIS sodinamas, kalbos mėnesiams po lenktynių praėjus apie netinkamą elgesį, saldžiliežuvavimai visokie "call me Daniel, UwU". Jei nenori kitiems metams Micko, tegul pareiškia, kad nepratęs sutarties ir tegul paleidžia. Kam myžčiot vietoj ir bandyt kažką išpešt, pilotą nežinioj laikant? Ką jie tikisi laimėt ir kas apskritai ištokio neveiksnumo gali laimėt? Ir ką apie komandos reputaciją sako toks jos požiūris į jauno piloto karjerą? Kitamet Haas bus vėl 2021 lygio, be taškų ir be perspektyvos. Gal Mickas ras kur šviesesnį rytojų.
Chesteris
IP: 8be96d5 | 09/27 15:23 Atsakyti
Pastaruoju metu būtent HAAS elgesys su Micku yra visiškai netoleruotinas. Atrodo, kad strategai lanko tuos pačius kursus kaip ir Ferrari gudručiai. Antroje sezono pusėje lenktynėse vokietis daužo į vieną kasą daną. Gaila, kad eilinį kartą jaunuolis pabunda tik sezonui įpusėjus. Bijau, kad gali būti jau per vėlu siekiant pratęsti kontraktą kitiems metams.
Black_Death
IP: de7445d | 09/27 10:58 Atsakyti
Fernandoisfasterthanyou
09/26 22:26

nu teisingumo dėlei kiekvienas pilotas būtu nepatenkintas schumacher... skaityti daugiau

Del ko??? Ar komanda jam per telemetrija pareguliavo, kad neaplenktu MAG?
Dokas
IP: e2ea089 | 09/27 09:51 Atsakyti
Noras, kad komandos draugai praleidinėtų į priekį - Šumakerių genuose.
Fernandoisfasterthanyou
IP: 69b189e | 09/26 22:26 Atsakyti
nu teisingumo dėlei kiekvienas pilotas būtu nepatenkintas schumacherio vietoj po austrijos.
lolol
IP: ae918c1 | 09/26 20:52 Atsakyti
ponaitis susireikšminęs burokėlis išmestas iš barščių.
ab
IP: c9b92b5 | 09/26 20:48 Atsakyti
tl dr
mickas nelenktyniaus su haas kitais metais
×

TOP naujienos