„Haas“ patvirtino: komandos spalvos – juoda ir auksinė

„Haas“ patvirtino: komandos spalvos – juoda ir auksinė
logo 2019 Vasario 06 d. 15:05, Haas

Prieš kelias dienas „Haas“ komanda paskelbė 2019 metų bolido išdažymo pristatymo datą: ji bus surengta vasario 7 dieną ir jau dabar aišku, kad mašina atrodys kitaip, kadangi nuo šiol amerikiečių komandos spalvos bus juoda ir auksinė.

Tai yra pagrindinio „Haas“ rėmėjo – „Rich Energy“ firminės spalvos ir šiandien ekipos spaudos tarnyba paskelbė lenktynininkų nuotrauką, kurioje jie apsirengę nauja uniforma – ji taip pat juoda, o „Haas F1“ logotipas yra blausiai geltonos spalvos.

Oficialiame FIA paraiškiniame būsimojo sezono dokumente komanda yra įvardijama kaip „Rich Energy Haas F1 Team“ ir ant juodų marškinėlių, su kuriais mes matome Keviną Magnusseną, Romainą Grosjeaną bei atsarginį pilotą Pietro Fittipaldi, šis pavadinimas užrašytas pilnai.

Galima prisiminti, kad juodai auksinė spalvų gama istoriškai asocijuojasi su „Lotus“ komanda, kai kažkada garsi britų ekipa lenktyniavo „Formulėje-1“ nuo 1973 iki 1986 metų, kuomet pagrindiniu komandos rėmėju buvo tabako prekės ženklas „John Player Special“. Po to, kai „Lotus“ pavadinimas į „Formulę-1“ sugrįžo jau mūsų laikais, nuo 2012 metų Enstone sukonstruotos mašinos buvo dažomos panašiai, nors jos su Colino Chapmano, įkūrusio šią komandą, palikimu, nieko bendro neturėjo.

Kai naująją „Lotus“ vėl nupirko „Renault“ koncernas, šios spalvos eilinį kartą iš „Formulės-1“ paletės pranyko. Ir štai dabar jos vėl atgimsta, tačiau jau visai kitoje komandoje. Matyt, kad jos bus kiek kitų atspalvių.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983