Helmutas Marko iškėlė ultimatumą N. de Vriesui

logo 2023 Gegužės 11 d. 14:43, Pexels

Olandų pilotas Nyckas d Vriesas iš esmės nustebino „Formulę-1“ vieneriomis lenktynėmis – pakeitęs Alexą Alboną pernai rudenį Monzoje, jis prie „Williams“ bolido vairo finišavo devintas. To pakako, kad olandas, „Formulės-E“ čempionas būtų pakviestas iš karto į tris komandas. Jis pasirinko „AlphaTauri“.

Tačiau kai prasidėjo 2023 m. sezono rutina, De Vrieso rezultatai buvo ne tokie stebuklingi. 14 vieta debiutiniame sezono etape Bahreine tapo geriausiu Nycko pasiekimu sezone – jis tokį pat rezultatą pakartojo Džedoje, buvo 15-tas Melburne, sudaužė bolidą Baku ir finišavo 18-tas po startinės avarijos Majamyje.

Tokie neišraiškingi rezultatai privertė daugelį pakeisti nuomonę apie de Vriesą verslo klube. Nenuostabu, kad vienu iš pagrindinių olando kritikų tapo Helmutas Marko, kuris ir pakvietė Nycką į „Red Bull“ struktūrą.

Tačiau dabar „motorsport“ praneša, kad konsultantas iškėlė pilotui ultimatumą – jei de Vriesas neparodys gerų rezultatų artimiausiuose trijuose etapuose Imoloje, Monake ir Barselonoje, tai praras vietą „Formulėje-1“ jau po Ispanijos GP etapo.

Dėl kandidato jį pakeisti jokių klausimų nekyla – oficialiu „AlphaTauri“ atsarginiu lenktynininku šiais metais yra Danielis Ricciardo, kuris jau apsilankė Faenzoje ir atliko sėdynės pritaikymo procedūrą.