Hinvilyje neabejojama, kad priverstinės atostogos bus pratęstos

Hinvilyje neabejojama, kad priverstinės atostogos bus pratęstos
logo Kovo 30 d. 10:37, Alfa Romeo

Globali statistika, atspindinti situacijos su koronaviruso pandemija vystymąsi, kol kas neduoda peno optimizmui: suvaldyti sveikatos krizės nepavyksta. Pasaulio sportas taip pat yra paralyžuotas: Olimpiada Tokijuje jau atšaukta, eilėje laukia „Tour de France“ ir Wimbledono teniso turnyras.

Nereikia būti pranašu, norint nuspėti, kad Kanados GP etapą Monrealyje taip pat teks atidėti iki geresnių laikų. Liepos mėnesio lenktynių Silverstoune organizatoriai, nors dar ir turi vilčių, tačiau leidžia suprasti, jog jie iš „Formulės-1“ vadovybės balandžio mėnesį nori sužinoti, ar Didžiosios Britanijos GP irgi nereikės atidėti.

Šioje grėsmingoje situacijoje nustebino naujiena iš Italijos: „Ferrari“ vadovybė tikisi jau balandžio 14 d. atnaujinti darbą savo gamyklose Maranelle bei Modenoje. Tačiau šveicarų „Alfa Romeo“ komanda, nors ir glaudžiai susijusi su Skuderija, neskuba sekti italų pavyzdžiu.

„Priklausomai nuo situacijos vystymosi Anglijoje, Italijoje ir pas mus, Šveicarijoje, laikotarpis, per kurį komandos bazė bus uždaryta, gali būti pratęstas“, - patvirtino „Alfa Romeo“ vadybininkas Beatas Zehnderis.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas