Hockenheimas pasirengęs pakeisti Silverstouną

Hockenheimas pasirengęs pakeisti Silverstouną
logo Gegužės 21 d. 09:37, Daimler

Jau buvo skelbta apie netikėtas problemas organizuojant „Formulės-1“ etapus Silverstoune – Didžiosios Britanijos valdžia atsisakė įleisti į šalį atvažiavusius iš kitų valstybių nepraėjus privalomojo dviejų savaičių karantino, nors kiek anksčiau „Formulei-1“ buvo padaryta išimtis.

Dėl to gimė mintis, kad iš karto po dviejų lenktynių Austrijoje, „Formulės-1“ peletonas pajudėtų į Vokietiją, kur Hockenheime surengtų dvejas lenktynes. Hockenheimo autodromo direktorius Jornas Teske patvirtino, jog derybos su FOM iš tiesų jau prasidėjo.

Jornas Teske: „Tai tiesa, mes deramės su „Formule-1“. Mes aptarėme idėją surengti lenktynes be žiūrovų. Mes jau patvirtinome, kad yra galimybė surengti varžybas nurodytomis datomis ir nekils jokių teisinių prieštaravimų. Mums toks variantas tinka.

Mums iš tiesų yra svarbu, kad sprendimas būtų priimtas greitai, kad mes nelauktumėm mėnesius, nes nuolat gauname užklausas dėl autodromo nuomos kitiems renginiams. „Formulė-1“ žino ir supranta mūsų situaciją. Kiek suprantu, viskas dabar priklauso nuo to, kaip vystysis situacija su karantinu Didžiojoje Britanijoje“.

Tačiau jei Hockenheimas ir surengs lenktynes 2020 metais, tikimybė čia sugrįžti F-1 lenktynėms kitais metais yra nedidelė: „Iki to laiko, kol mes negausime finansinio palaikymo iš vyriausybės ar dar iš ko nors, mes negalėsime normaliai funkcionuoti su tokiomis didelėmis išlaidomis. Rizika yra be galo didelė.

Stebėtina, kad mes radome sprendimą 2019 m., nes tai buvo unikali galimybė su „Mercedes“ jubiliejumi. Jei pavyktų surasti kokį nors sprendimą bent trumpalaikei perspektyvai, mes norėtumėm ir vėl priiminėti „Formulės-1“ lenktynes, bet dabar esame susikoncentravę tik ties šiuo sezonu. Situacija yra gana sudėtinga“.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas