Hockenheimas tikisi pergyventi sunkius laikus

Hockenheimas tikisi pergyventi sunkius laikus
logo 2020 Balandžio 06 d. 10:48, Daimler

Kaip ir visi autodromai, vokiečių Hockenheimas turi didelių sunkumų dėl pasaulį ištikusios sveikatos krizės. Finansinių praradimų mastai yra skaičiuojami milijonais eurų, kadangi praktiškai viską, kas buvo suplanuota 2020 metais, tenka atšaukti.

Formaliai Baden-Wurtembergo žemės valdžia uždraudė bet kokius masinius sporto renginius iki birželio 15 d., tačiau dabar yra uždarytas ne tik autodromas, bet ir viešbutis su muziejumi.

„Visa tai mums stipriai atsiliepia, - pokalbyje su „Mannheimer Morgen“ sakė autodromo direktorius Jornas Teske. – Kalbama apie milijoninius nuostolius, kurių mastų tiksliai suskaičiuoti neįmanoma. Mes neorganizuojame pasivažinėjimų dienų, nerengiame jokių renginių publikai, viešbutis uždarytas, neturime pajamų iš nuomos paslaugų, muziejus taip pat neveikia.

Kartu užsiimti kokiu nors planavimu neįmanoma, nes nėra žinoma, kas bus po birželio 15 d., kadangi karantinas gali bÅ«ti dar pratęstas“.

Jau teko atšaukti mažiausiai 10 stambių renginių, tarp kurių – istorinių automobilių festivalis, „Formula Student“ varžybos, J. Clarko atminties dienos ir vokiečių „šou žvaigždžių“ koncertas.

„Kita vertus, esame įsitikinę, kad mes sugebėsime susitvarkyti su šia sunkia situacija ir pergyvensime šiuos metus, - mano J. Teske. - Jei žinotumėm, kiek ilgai tai tęsis, mes galėtumėm sukurti  tikslesnius skaičiavimus. Yra svarstomi įvairÅ«s scenarijai, tačiau nereikia manyti, kad po kelių mėnesių šviesos autodrome užsidegs vėl“.

Beje, Hockenheimringo autodromo direktoriaus nuomone, jiems dar pasisekė, kad šiemet į „Formulės-1“ tvarkaraštį nebuvo įtrauktas Vokietijos GP etapas: „Ä®sivaizduokite, jei dabar mums tektų grąžinti pinigus už bilietus 30 ar 40 tÅ«kst. sirgalių nieko nežinant, į kokią datą bÅ«tų perkeltos lenktynės. Todėl čia finansine prasme mes nieko nepraradome“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas