„Honda“: naujoji jėgainė - didžiulė rizika (6)

„Honda“: naujoji jėgainė - didžiulė rizika
logo 2017 Vasario 15 d. 00:06, Pirelli
„Honda“ vadovas Yusuke Hasegawa mano, kad šių metų sezonui paruošusi naują jėgainę, variklių gamintoja iš Japonijos stipriai rizikuoja.
Po itin prasto pasirodymo 2015 metais, „Honda“ pernai žengė žingsnį į priekį ir galėjo pasidžiaugti padarytu progresu. Tiesa, japonų gamintojas ir „McLaren“ vis dar buvo toli nuo savo pagrindinių varžovų.
„McLaren“ technikos direktorius Timas Gossas anksčiau prasitarė, kad šiemet į britų ekipos bolidus bus montuojami visiškai nauji „Honda“ varikliai. Y. Hasegawos teigimu, norėdama pasivyti varžovus, variklių gamintoja privalėjo rizikuoti.
„Jėgainės koncepcija yra visiškai kitokia“, – pasakojo Y. Hasegawa.
„Tai labai didžiulė rizika. Mes dar daug ko nežinome apie naująją jėgainę. Mes žinome, kad ji mums suteiks tam tikrą pranašumą. Bet mes nežinome ar mums pavyks išnaudoti tą potencialą šiemet.“
Y. Hasegawos teigimu, gamintojas šiemet daugiausiai dėmesio skirs vidaus degimo varikliui.
„Šiemet turime visą savo dėmesį sutelkti ties vidaus degimo varikliu. Patobulinę patį motorą, tuo pačiu turėsime patobulinti ir turbiną. Mes vis dar turime atlikti tam tikrus bandymus. Neabejoju, jog bus visko, tame tarpe ir gedimų.“

Komentarai (6)


GF1
| 2017 Vasario 15 d. 17:15
Norint pralenkt Mersu motora reik kažko imtis.. Jei zero koncepcija perspektyvu nebeturėjo. Dabar jau patirties turi, klaidų bus mažiau. O ir iš bėdos gal bus nesunku pritaikyti 2016 m. motorą :)
Orakulas VI
| 2017 Vasario 15 d. 13:51
Ir kiek varikliu pakeis per sezona? Kazin, ar pagerins baudu uz keitima rekorda :)
greitas_kaip_briedis
| 2017 Vasario 15 d. 11:15
Kamikadzes
satanod
| 2017 Vasario 15 d. 09:23
Back to 2015 - kiek ratų sumoje apvažiuos McLaren su nauja Honda per pirmus bandymus ?
Loyal to Ferrari
| 2017 Vasario 15 d. 05:44
„Tai labai didžiulė rizika. Mes dar daug ko nežinome apie naująją jėgainę. Mes žinome, kad ji mums suteiks tam tikrą pranašumą. Bet mes nežinome ar mums pavyks išnaudoti tą potencialą šiemet.“ Mes nežinome, tačiau žinome, bet nežinome. :D Well done, well done.
Midis
| 2017 Vasario 15 d. 00:22
ir vel viska pradeda is naujo kol kiti pirmyn zingsniuoja :)

F-1.lt pulsas