„Hornerio bylos“ detalių nežino net artimiausia aplinka (4)

„Hornerio bylos“ detalių nežino net artimiausia aplinka
logo Vasario 11 d. 15:02, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Penktadienį Londone įvyko pirmasis vadinamosios „Hornerio bylos“ svarstymo raundas, kurioje atsidūrė „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris, tačiau atsakymų į svarbiausius klausimus taip niekas ir neišgirdo.

Dauguma tikėjosi, kad penktadienio vakare atsiras bent kokių nors bylos komentarų, bet to neįvyko. Kadangi teisinis ginčas yra gana netikėtas ir rezonansinis ir jis yra bene svarbiausias pastarųjų dienų įvykis „Formulėje-1“, šiame fone į antrąjį planą nustumiami oficialūs naujų bolidų pristatymai, pradėti rengti besibaigiančią savaitę.

Štai kaip „Sky Sports“ eteryje šiuos įvykius komentavo gerai informuotas žurnalistas Craigas Slateris: „Mes kalbėjomės su žmonėmis, kurie palaiko glaudžius ryšius su komanda, su „Red Bull“ bazės darbuotojais, kurie priklauso artimiausiai Christiano Hornerio aplinkai – net jie nežino jokių šios bylos detalių.

Dauguma tvirtina, neva jie kažką žino apie šią bylą, tačiau net Hornerio aplinka negali nieko paaiškinti. Dėl to reikia daryti išvadą, kad viskas, kas šiomis dienomis atsiranda spaudoje, yra tik spekuliacijos.

Manau, kad geriau susilaikyti nuo bet kokių spėliojimų, nuo tradicinių ir tipiškų „Formulei-1“ versijų, neva viskas tai yra susiję su politika, su kova dėl valdžios. Jau kalbama, kad į bylą gali įsikišti net Bernie Ecclestone'as – neva jis nori užsistoti savo seną draugą Christianą Hornerį ir pabandys paveikti „Red Bull“ prekės ženklo akcininkus iš Austrijos.

Taip pat kalbama, kad Hornerio ir ir pagrindinio „Red Bull“ mašinų konstruktoriaus Adriano Newey santykiai pastaraisiais mėnesiais pablogėjo ir tai Hornerio poziciją daro labiau pažeidžiamą. Tačiau žmonės, artimi komandai, man priminė, kad už lango yra 2024-tieji metai, o ne 1984 metai ir šiandien negalima senoviškai traktuoti įvykių.

Realiai galutinis sprendimas šioje byloje bus priimamas tų žmonių, kuriems pavesta atlikti šį tyrimą. Abi pusės turi teisę išsakyti savo argumentus, o mums beliks stebėti tai, kaip vyksta šis procesas, kuris gali užtrukti iki vasario mėnesio pabaigos“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
La Form
IP: 7050bae | 02/11 15:46 Atsakyti
„Hornerio bylos“ detalių nežino net artimiausia aplinka... todėl portaluose kasdien apie tai pasirodo bent po vieną naujieną, kuriose spekuliuojama apie spekuliacijas.
Makaluz
IP: 59bc9a7 | 02/11 15:37 Atsakyti
cirkas
JOX
IP: 0067796 | 02/11 17:18 Atsakyti
Kol nebus oficialiu naujienų tol visi rašys beleka:)
bratka
IP: 7dc0e27 | 02/12 07:12 Atsakyti
Spėliosiu, seksas ir miestas ir dar porą spice giolls mergų.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0