Į saviizoliaciją pasiųstas L. Hamiltonas: saugokite save, nes apsaugos niekada nebus per daug (5)

Į saviizoliaciją pasiųstas L. Hamiltonas: saugokite save, nes apsaugos niekada nebus per daug
logo 2020 Gruodžio 01 d. 16:00, Daimler AG

Šiandien internetą sudrebinus žiniai, kad septyniskart F-1 čempionui L. Hamiltonui buvo nustatyta COVID-19 liga, sportininkas nutraukė tylą, pasidalindamas žinute savo socialiniame tinkle ir informuodamas apie savo sveiktos būklę bei išreikšdamas nusivylimą dėl to, kad teks praleisti bent vienas lenktynes iš dviejų, likusių Artimuosiuose Rytuose. 

„Sveiki, jaučiuosi sugniuždytas dėl to, kad teks praleisti šio savaitgalio lenktynes. Nuo tada, kai pradėjome sezoną, aš ir mano „Mercedes“ komanda ėmėmės visų saugumo priemonių ir reikalavimų vykdymo tam, kad sugebėtume išvengti užsikrėtimo ar užkrato plitimo komandos viduje. Nepaisant to, kad praėjusią savaitę man atlikus tris testus ir visiems jų rodžius neigiamą rezultatą, atsikėlęs vakar ryte pajaučiu silpnus, COVID-19 simptomus ir paprašiau, kad man būtų atliktas dar vienas testas, kuris, kaip jau jums žinoma, buvo teigiamas“, - pradėjo pasisakymą lenktynininkas. 

„Dėl nustatyto teigiamo rezultato ir taikomos saviiozoliacijos negalėsiu dalyvauti šio savaitgalio lenktynėse, bet mano prioritetas - laikytis F-1 nustatytų saugumo protokolų ir išvengti galimybės užkrėsti ką nors kitą. Man labai pasisekė, kad jaučiu tik silpnus simptomus ir aš darysiu viską, ką galiu, kad neprarasčiau sportinės formos ir kuo greičiau atsistatyčiau. Labai prašau visų, saugokite save, nes apsaugos niekada nebus per daug. Gyvename sudėtingu, daug iššūkių keliančiu metu, todėl turime rūpintis savimi ir vienas kitu. Išlikime pozityvūs“, - baigdamas pridūrė L. Hamiltonas, pradėjęs 10-ties dienų truksiančią izoliaciją.

View this post on Instagram

A post shared by FORMULA 1® (@f1)


Komentarai (5)
PSI_
IP: 5705dad | 12/02 21:38 Atsakyti
vaziuok i bahamus, - pailsesi :D ..., - kam tas cirkas?
Donce
IP: 13cc975 | 12/02 08:56 Atsakyti
Sumokėčiau dvacoka kad jis dingtu iš eterio
Micius
IP: 15d615f | 12/02 07:43 Atsakyti
Beje pats jau ne pirmą kartą po lenktynių lekia be kaukės prie savo personalo...
Aiwux
IP: a078f29 | 12/01 16:27 Atsakyti
Kas čia per vertimas? Gal turėta omeny, kad apsaugos nebus per daug? Per mažai jau turėjom spalio mėn. Vilniaus gatvėj...
Pranas Girdwaldas
IP: 37e7d87 | 12/01 16:27 Atsakyti
Tai tipo visada gali būti mažiau? Ok
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas