IndyCar. Ajovoje ketvirtąją pergalę iškovojo J. Newgardenas

IndyCar. Ajovoje ketvirtąją pergalę iškovojo J. Newgardenas
logo 2019 Liepos 21 d. 12:00, Stephen King / IndyCar

Ajovoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse triumfavo ir ketvirtą pergalę sezone iškovojo čempionato lyderis Josefas Newgardenas.

Dėl trasą užklupusio lietaus lenktynės prasidėjo vėliau nei buvo planuota.

Varžyboms prasidėjus, Willas Poweris aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją ir komandos draugą Simoną Pagenaud. Takuma Sato greitai pakilo į antrąją vietą, o čempionato naujokas Santino Ferrucci iš dvylikto vietos šoktelėjo į šeštą.

W. Poweris buvo nepavejamas iki pirmojo incidento. 16-ame rate kontakto neišvengė Sage‘as Karamas ir Felixas Rosenqvistas. Tuomet trasoje pasirodė saugos automobilis.

Lenktynes pratęsus, W. Poweris ėmė tolti nuo jį persekiojusių komandos draugų - S. Pagenaud ir J. Newgardeno. Australui užstrigus už lėtesnių varžovų, jį pavijo ir aplenkė J. Newgardenas. Amerikiečiui įsiveržus į priekį, vėl ėmė lyti, tad lenktynės buvo pusvalandžiui sustabdytos.

Lenktynes pratęsus J. Newgardenas išsilaikė rikiuotės priekyje. Sportininkams atlikus sustojimus, amerikietis išliko pirmoje vietoje. Jį persekiojo T. Sato ir W. Poweris. Vis dėlto minėtajam T. Sato nepasisekė. Po dar vieno sustojimo grįžęs į trasą, japonas atsidūrė priešais S. Karamą, kuris trenkėsi į varžovo bolidą ir eliminavo jį iš lenktynių.

Lenktynes pratęsus 200-ajame rate, J. Newgardenas išliko lyderiu. Jį persekiojo komandos draugai W. Poweris ir S. Pagenaud.

Po kurio laiko klaidą padarė ir viltis nugalėti palaidojo W. Poweris. Prieš atlikdamas vieną iš sustojimų, australas vos neatsitrenkė į sieną, skiriančią trasą nuo techninio aptarnavimo zonos. Už netinkamą įvažiavimą į techninio aptarnavimo zoną, sportininkui vėliau buvo skirta „stop/go“ bauda. Tuo metu kai W. Poweris atlikinėjo baudą, bolido nesuvaldė ir į apsauginę sieną trenkėsi Edas Carpenteris.

Lenktynes pratęsus toliau pirmavo J. Newgardenas. Tuo tarpu padangas pasikeitęs Scottas Dixonas greitai pakilo į pirmąjį penketuką. Įveikęs kelis varžovus kivis važiavo antras, bet daugiau nei 2 sek. atsilikinėjo nuo lyderio. S. Dixonui taip ir nepavyko pavyti bei aplenkti J. Newgardeno, kuris iškovojo ketvirtąją pergalę sezone.

Praeityje Ajovoje nugalėjęs Jamesas Hinchcliffe‘as finišavo trečias, o stipriausiųjų penketuką užbaigė S. Pagenaud ir Spenceris Pigotas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas