IndyCar. Amerikos lietuviu D. Malūku domisi „IndyCar“ ekipos

IndyCar. Amerikos lietuviu D. Malūku domisi „IndyCar“ ekipos
logo 2021 Rugpjūčio 01 d. 09:57, Chris Jones / IndyCar

2022 metais Amerikos lietuvis Deividas Malūkas gali debiutuoti „IndyCar“ čempionate. Antrą vietą „Indy Lights“ čempionate užimančiu sportininku domisi ne viena stipriausio JAV čempionato ekipa.

D. Malūkas šiemet jau spėjo iškovoti tris „pole“ pozicijas ir keturis kartus nugalėti lenktynėse. Jei debiutiniame „Indy Lights“ sezone 2019 m. sportininkas liko šeštas, tai šiemet, lenktynininkas kovoja dėl čempiono titulo.

Anot D. Malūko, susidomėjimo iš „IndyCar“ komandų jis sulaukė po sėkmingo pasirodymo šiemet Indianapolyje vykusiose lenktynėse, gegužės mėnesį. Sportininkas neslepia noro kitais metais debiutuoti stipriausiame JAV čempionate. Teigiama, kad viena iš D. Malūko kandidatūra besidominčių komandų yra „Carpenter“ ekipa.

„Po lenktynių Indianapolyje pradėjome gauti kvietimus iš „IndyCar“ komandų pasikalbėti, pastebėjome jų susidomėjimą“, - sakė D. Malūkas, atstovaujantis tėvo komandai „HMD“ „Indy Lights“ čempionate.

„Kalbėjomės su komandomis, sulaukėme keleto gerų pasiūlymų. Kai viskas susidėlios į vietas, manau, kad mums viskas gali labai gerai susiklostyti. Dar anksti apie tai kalbėti, bet mes siekiame pasirašyti sutartį visam sezonui.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0