IndyCar. Antras lenktynes Detroite iš „pole“ pradės J. Newgardenas

logo Birželio 13 d. 18:17, Matt Fraver / IndyCar

Šiandien Detroite surengtoje antroje savaitgalio „IndyCar“ kvalifikacijoje pirmąją „pole“ poziciją sezone „Penske“ komandai iškovojo Josefas Newgardenas.

Amerikietis paskutinėje važiavimų dalyje vieną ratą įveikė per 1 min. 14,1094 sek. ir beveik pusantros sekundės pagerino geriausią vakar vykusioje kvalifikacijoje užfiksuotą rezultatą. J. Newgardenas trimis dešimtosiomis sekundės dalimis pranoko antroje vietoje likusį „Andretti“ komandos atstovą Coltoną Hertą.

Paskutinė kvalifikacijos dalis nepraėjo be incidentų. Šiandien Detroito trasoje greičio nestokojęs Santino Ferrucci trenkėsi į apsauginę sieną ir anksčiau laiko baigė kovą dėl „pole“ pozicijos.

Daug geriau šiandien nei vakar sekėsi čempionate vis dar pirmaujančiam Alexui Palou. Šeštadienį vykusias lenktynes turėjęs pradėti iš rikiuotės galo, ispanas šiandien įvykusioje kvalifikacijoje užfiksavo ketvirtą rezultatą. Greta ispano startuos Rinusas VeeKay, kvalifikacijoje likęs trečias.

Prastai šiandien pasirodė vakar Detroito trasoje sublizgėję sportininkai. Šeštadienio lenktynėse triumfavęs Marcusas Ericssonas šios dienos kvalifikacijoje liko tik 22-as. Vakar kurį laiką lenktynėse pirmavęs Willas Poweris pasirodė ne ką geriau. Australas liko dvidešimtas. O šeštadienį „pole“ poziciją iškovojęs Patricio O‘Wardas šį kartą liko tik 16-as.

Antrosios šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynės Detroito trasoje prasidės šiandien 19:40 val. Lietuvos laiku.