IndyCar. Detroite antrąją pergalę iškovojo iš 16-os pozicijos startavęs P. O‘Wardas (1)

IndyCar. Detroite antrąją pergalę iškovojo iš 16-os pozicijos startavęs P. O‘Wardas
logo Birželio 13 d. 23:27, Chris Owens / IndyCar

Antrą kartą šį savaitgalį Detroite surengtose lenktynėse pirmas finišo liniją kirto ir pergalę šventė „McLaren“ komandos pilotas Patricio O‘Wardas.

Startavęs tik iš 16-os pozicijos, meksikietis nemažai varžovų aplenkė jau pirmoje varžybų dalyje, o iki finišo likus 16-ai ratų, kai buvo duotas pakartotinis startas, sportininkas buvo pakilęs iki šeštos vietos.

P. O‘Wardas aplenkė Scottą Dixoną ir pakilo dar viena pozicija aukštyn. Bet tada lenktynės buvo pristabdytos trasoje sustojus Romaino Grosjeano bolidui.

Iš penktos pozicijos startavusiam prancūzui tai nebuvo sėkminga diena. Sportininkui nepavyko pirmame posūkyje išvengti kontakto su S. Dixono ir Alexanderio Rossi bolidais. Sportininkas turėjo kontaktą ir trečiame posūkyje su tėvynainiu Sebastienu Bourdais. Dėl apgadinto bolido R. Grosjeanas buvo priverstas atlikti neplanuotą sustojimą. O grįžęs į trasą vėliau gavo pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą už tai, jog trasoje apsuko Jacką Harvey. Galų gale prancūzas baigė pasirodymą vėliau užsidegus bolido stabdžiams.

Iki finišo likus septyniems ratams, lenktynės buvo pratęstos. Negaišdamas laiko veltui P. O‘Wardas aplenkė Grahamą Rahalą ir Alexą Palou. Tada sportininkas stojo į kovą dėl pergalės su Josefu Newgardenu ir Coltonu Herta.

P. O‘Wardui pavyko aplenkti C. Hertą ir pakilti į antrą vietą. Nuo varžovo bandęs neatsilikti ir susigrąžinti prarastą poziciją, vieną iš posūkių C. Herta įveikė per plačiai. Nuo tada amerikiečiui teko stengtis už savęs išlaikyti A. Palou.

Tuo tarpu iki finišo likus dviem ratams P. O‘Wardas septintame rate aplenkė J. Newgardeną ir tapo lenktynių lyderiu.

Greitai nuo varžovo atitrūkęs P. O‘Wardas sėkmingai finišo liniją kirto pirmas ir tapęs pirmuoju sportininku, šiemet iškovojusiu dvi pergales, čempionato įskaitoje pakilo į pirmą vietą.

Tuo tarpu iki šiol čempionate pirmavusiam A. Palou varžybų pabaigoje pavyko aplenkti C. Hertą ir užlipti ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė G. Rahalas. Tuo tarpu tik iš 20-os pozicijos startavęs Willas Poweris sugebėjo finišo liniją kirsti šeštoje vietoje.

Neblogai lenktynės susiklostė ir šeštadienį Detroite triumfavusiam Marcusui Ericssonui. Švedas, nors ir startavo iš 22-os pozicijos, sugebėjo įveikti ne vieną varžovą ir finišuoti devintoje vietoje.

Rezultatai


Komentarai (1)
Marius
IP: 74a21ea | 06/14 23:24 Atsakyti
Kosmiskai gera ispudi paliko O'Wardas, tikrai talentingas, grazu buvo ziureti kaip viena po kito sutvarke
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas