IndyCar. Detroite „pole“ iškovojo P. O‘Wardas, R. Grosjeanas liko trečias

logo 2021 Birželio 12 d. 19:40, Matt Fraver / IndyCar

McLaren“ komandos lenktynininkas Patricio O‘Wardas iškovojo „pole“ poziciją šiandien Detroito, JAV, trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu čempionato naujokas Romainas Grosjeanas startuos trečias.

Meksikietis greičiausiai vieną ratą, per 1 min. 15,5576 sek., įveikė pačioje važiavimų pabaigoje ir vos 0,0808 sek. pranoko Alexanderį Rossį, kuris kvalifikacijoje nėra nugalėjęs pastaruosius du metus. Tuo tarpu „McLaren“ lenktynininkui P. O‘Wardui tai buvo antroji „pole“ šių metų sezone.

Praėjusį mėnesį „pole“ poziciją iškovojęs Indianapolio trasoje, R. Grosjeanas, pirmą kartą apsilankęs Detroito trasoje, užfiksavo trečią rezultatą. Greta prancūzo startuos jo komandos draugas Edas Jonesas.

Dukart „IndyCar“ čempionas, „Penske“ lenktynininkas, Josefas Newgardenas paskutinėje kvalifikacijos dalyje greičiu pranoko Coltoną Hertą ir iškovojo penktą startinę poziciją.

Į greičiausiųjų dvyliktuką pateko ir antrasis „Penske“ komandos pilotas Willas Poweris. Australas kėsinosi iš P. O‘Wardo atimti „pole“ poziciją, bet įveikdamas savo greitąjį ratą net du kartus kliudė apsauginę sieną. Galų gale sportininkas liko septintas.

Ryanas Hunteris-Reay‘us, Simonas Pagenaud ir Sebastienas Bourdais užbaigė greičiausiųjų dešimtuką.

Greičiu neišsiskyrė daugkartinis čempionas Scottas Dixonas, paskutinėje kvalifikacijos dalyje aplenkęs tik Rinusą VeeKay ir likęs vienuoliktas.

Toliau nesiseka Alexui Palou. Ispanas šiandien vykusioje kvalifikacijoje liko tik 22-as. Kadangi ispanui už variklio keitimą dar buvo skirta 6 starto pozicijų bauda, A. Palou startuos 25-as.

„IndyCar“ lenktynės Detroito trasoje prasidės šiandien 21:00 val. Lietuvos laiku.