IndyCar. Finalines lenktynes iš „pole“ pradės J. Newgardenas (2)

IndyCar. Finalines lenktynes iš „pole“ pradės J. Newgardenas
logo 2021 Rugsėjo 26 d. 00:41, Chris Jones / IndyCar

„Penske“ lenktynininkas buvo greičiausias paskutinėje šių metų „IndyCar“ sezono kvalifikacijoje, surengtoje Long Bičo trasoje, JAV. Dėl čempiono titulo kovojantis amerikietis nuo lyderio Alexo Palou atsilieka 48 taškais, bet sekmadienį turės galimybę iškovoti 53 taškus.

J. Newgardenas kvalifikacijos pabaigoje greičiu pranoko čempionato veteraną Helio Castronevesą. Pastarąjį aplenkė ir Scottas Dixonas, kuris po važiavimų kaltino brazilą sutrukdžius jam iškovoti „pole“ poziciją.

Už minėtojo H. Castroneveso išsirikiavo kiti sportininkai, dalyvavę paskutinėje kvalifikacijos dalyje - Simonas Pagenaud, Felixas Rosenqvistas ir Romainas Grosjeanas.

Čempionate pirmaujantis ir pirmojo čempiono titulo siekiantis A. Palou dar prieš šiuos važiavimus žinojo, kad jam pakanka finišuoti 11-oje vietoje tam, kad triumfuotų čempionate. Ispanui pavyko prasibrauti į antrą kvalifikacijos dalį, bet ten ir baigėsi jo pasirodymas. Sportininkas liko dešimtas. O antrą vietą čempionate užimantis Patricio O‘Wardas - aštuntas. Bet teisėjams nubaus Edą Jonesą, abu minėti sportininkai pakilo viena pozicija aukštyn, tačiau į kitą kvalifikacijos etapą nepateko.

Greičio važiavimuose nestokojo Coltonas Herta ir kurį laiką atrodė, kad amerikietis iškovos dar vieną „pole“ poziciją. Bet sportininkas suklydo trasoje ir neišvengęs kontakto su apsaugine siena baigė kovą dėl „pole“ pozicijos anksčiau laiko.

Paskutinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės Long Bičo trasoje prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ffanas1
IP: 91498f7 | 10/03 10:47 Atsakyti
Tokia šalis, o trąsos tokio prasto lygio. Europoje F3 tokiuose šudinuose trąsose net nevažiuotų...
db
IP: 35e947a | 09/26 11:18 Atsakyti
Geriausia trasa kalendoriuj. Sutinku su Townsendu (ar kas ten sakė per transliaciją), kad Long Beache visada turi užsibaigti sezonas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas