IndyCar. „Gateway“ ovale - fotofinišas

logo 2019 Rugpjūčio 25 d. 08:55, Chris Jones / IndyCar

„Gateway“ ovale triumfavo ir antrąją pergalę sezone iškovojo Takuma Sato. Japonas Paskutiniuose trasos metruose vos 0,0399 sek. įveikė antroje vietoje likusį Edą Carpenterį.

Po starto lyderio poziciją išsaugojo kvalifikacijos nugalėtojas Josefas Newgardenas. Jį persekiojo Sebastienas Bourdais ir Willas Poweris. Apsisukus Marcusui Ericssonui, trasoje pasirodė saugos automobilis.

Lenktynes pratęsus 5-ame rate, W. Poweris aplenkė S. Bourdais ir pakilo į antrą vietą. Sportininkams įveikus 35 ratus, J. Newgardeno persvarą prieš australą siekė 2,5 sek.

Lyderiams atlikus pirmuosius sustojimus ir grįžus į trasą, vėl prireikė saugos automobilio. Trečiame posūkyje į apsauginę sieną trenkėsi W. Poweris. Lenktynes pratęsus, lyderiu tapo tinkamu laiku sustojimą atlikęs Jamesas Hinchcliffe‘as.

84-ame rate užvirė kova dėl pirmosios vietos. J. Hinchcliffe‘as bandė ginti lyderio poziciją, bet nesėkmingai. Jį aplenkė ir į pirmąją poziciją pakilo Santino Ferrucci. Pastarasis greičiau nei per 10 įgijo 7 sek. persvarą prieš varžovą.

Sportininkams įveikus pusę distancijos, į apsauginę sieną trenkėsi M. Ericssonas, tad trasoje vėl pasirodė saugos automobilis.