IndyCar. Indianapolyje - 58-oji W. Powerio „pole“

logo 2020 Liepos 04 d. 01:26, Chris Jones / IndyCar

„Penske“ pilotas Willas Poweris buvo greičiausias šiandien vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir iškovojo 58-ąją „pole“ poziciją savo karjeroje. Tad australas Indianapolio trasoje vyksiančias lenktynes pradės iš pirmos startinės pozicijos.

W. Poweris paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, paskutiniuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 10,178 sek. ir aplenkė iki tol pirmavusį „Shank“ atstovą Jacką Harvey. Būtent šis piloto ir komandos duetas prieš metus Indianapolyje iškovojo pirmą ir kol kas vienintelę prizinę vietą.

Geriausiai tarp „Andretti“ ekipos atstovų pasirodė geriausias praėjusių metų naujokas Coltonas Herta, paskutinėje važiavimų dalyje vos 0,065 sek. aplenkęs Grahamą Rahalą ir iškovojęs trečią startinę poziciją.

Kvalifikacijoje sublizgėjo „McLaren“ lenktynininkas, čempionato naujokas, Oliveris Askew. Praėjusių metų „Indy Lights“ čempionas buvo greičiausias antroje važiavimų dalyje. Vis dėlto O. Askew pritrūko greičio paskutinėje kvalifikacijos dalyje ir liko penktas, bet aplenkė „IndyCar“ čempioną Josefą Newgardeną, likusį šeštoje vietoje.

Pirmų lenktynių nugalėtojui Scottui Dixonui patekti į paskutinę važiavimų dalį pritrūko vos 0,057 sek., tad sportininkas Indianapolyje startuos septintas, dviem pozicijomis aukščiau už komandos draugą Felixą Rosenqvistą, kuris prieš metus Indianapolyje iškovojo „pole“ poziciją.

Kvalifikacijoje itin prastai pasirodė praeityje tris kartus Indianapolyje nugalėjęs Simonas Pagenaud. Prancūzas greičio stokojo jau pirmoje važiavimų dalyje ir nepateko į kitą etapą, tad antras sezono varžybas pradės tik 20-as.

Treniruotėse trečią rezultatą užfiksavęs „Ganassi“ pilotas Marcusas Ericssonas kvalifikacijoje liko už pirmojo dvyliktuko ribos ir iškovojo tik 14-ą startinę poziciją.

Antrosios šių metų „IndyCar“ čempionato lenktynės prasidės šeštadienį 19:00 val. Lietuvos laiku.