IndyCar. Indianapolyje „pole“ iškovojo P. O‘Wardas

logo 2021 Rugpjūčio 14 d. 11:24, Matt Fraver / IndyCar

Antrą kartą šiemet Indianapolyje surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „McLaren“ komandos lenktynininkas Patricio O‘Wardas. Tai trečioji meksikiečio „pole“ šių metų sezone ir ketvirtoji karjeroje.

Pirmą kartą Indianapolyje surengtoje kvalifikacijoje P. O‘Wardas liko tik aštuonioliktas, tad daugelis nesitikėjo didelio progreso iš sportininko. Bet kvalifikacijos pabaigoje „McLaren“ lenktynininkas greičiu pranoko kurį laiką pirmavusį Romainą Grosjeaną. Prancūzą važiavimų pabaigoje aplenkė ir „Penske“ atstovas Willas Poweris. Australui iki „pole“ pozicijos pritrūko vos 0,0067 sek.

Kvalifikacijoje didžiausią staigmeną pateikė „Alpine“ programos narys Christianas Lundgaardas. Danas, šiemet besivaržantis F-2 čempionate ir iki šiol sudalyvavęs tik vienuose „IndyCar“ bandymuose, Indianapolyje surengtoje kvalifikacijoje sugebėjo iškovoti ketvirtą startinę poziciją.

Prieš savaitę Našvilyje „pole“ iškovojęs Coltonas Herta šį kartą liko penktoje vietoje. Pirmus penkis sportininkus kvalifikacijoje skyrė vos 0,0484 sek.

Čempionate vis dar pirmaujantis Alexas Palou pasirodė geriausiai tarp „Ganassi“ komandos sportininkų. Ispanas lenktynes Indianapolyje pradės iš šeštos vietos. Tuo tarpu praeityje ne kartą gerai Indianapolyje pasirodęs Jackas Harvey šį kartą liko septintas.

„IndyCar“ lenktynės Indianapolyje prasidės šiandien 19:45 val. Lietuvos laiku.