IndyCar. Indianapolyje „pole“ iškovojo W. Poweris (4)

IndyCar. Indianapolyje „pole“ iškovojo W. Poweris
logo 2020 Spalio 03 d. 19:38, IndyCar

Antrose šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynėse, kurios vyks Indianapolyje, iš „pole“ pozicijos startuos „Penske“ pilotas Willas Poweris.

Šį kartą įdomiausia buvo stebėti antros grupės atstovus, tarp kurių buvo vakar pergalę iškovojęs Josefas Newgardenas, čempionate pirmaujantis Scottas Dixonas ir minėtasis W. Poweris. Australas buvo itin greitas su kietos sudėties padangomis. O vėliau trasoje pasirodęs su minkštesnės sudėties padangomis užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų varžovų. „Penske“ pilotas buvo vienintelis, kuriam pavyko vieną Indianapolio trasos ratą įveikti greičiau nei per 1 min. ir 9 sek. Nei vienas iš varžovų taip ir nepagerino W. Powerio rezultatą, tad australas iškovojo ketvirtąją „pole“ šių metų sezone.

Greta W. Powerio šios dienos lenktynėse startuos greičiausias pirmos grupės sportininkas Coltonas Herta. Tuo tarpu amerikiečio komandos draugas Alexanderis Rossi kvalifikacijoje liko trečias. O ketvirtoji startinė vieta atiteko čempionato naujokui Alexui Palou.

„McLaren“ pilotas Pato O‘Wardas, dėl trečios vietos čempionate kovojantis su C. Herta, varžybas pradės iš penktosios pozicijos. O greta jo startuos trečiasis „Andretti“ ekipos lenktynininkas Ryanas Hunteris-Reay‘us.

Dėl čempiono titulo kovojantis ir vakar pergalę iškovojęs J. Newgardenas kvalifikacijoje liko devintas. Tuo tarpu čempionate vis dar pirmaujančiam S. Dixonui sekėsi dar prasčiau, jis startuos iš penkioliktos pozicijos.

Šiandien Indianapolyje vyksiančios „IndyCar“ lenktynės prasidės 21:30 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (4)
icteral
IP: 5e0350a | 10/11 07:31 Atsakyti
Lee︎X︎︎i︎︎.︎n︎et - puikkus projektas suaugusiems, norintiems susirasti partnerį passimylėti
×

TOP naujienos