IndyCar. J. Newgardenas nugalėjo finalinėse lenktynėse, S. Dixonas šeštą kartą tapo čempionu (1)

IndyCar. J. Newgardenas nugalėjo finalinėse lenktynėse, S. Dixonas šeštą kartą tapo čempionu
logo 2020 Spalio 25 d. 23:40, Chris Jones / IndyCar

Josefas Newgardenas nugalėjo įvykių nestokojusiose paskutinėse šių metų „IndyCar“ sezono lenktynėse. Bet trečioje vietoje finišavęs Scottas Dixonas šeštą kartą tapo čempionu.

Amerikietis, kuris varžybas pradėjo iš aštuntos vietos, turėjo finišuoti bent antroje pozicijoje ir tikėtis S. Dixono nesėkmės, kuris prieš paskutines sezono lenktynes turėjo 32 taškų persvarą, bet startavo tik 11-as.

J. Newgardenas pirmąjį sustojimą atliko 29-ame rate. Pagrindinio varžovo pavyzdžiu pasekė S. Dixonas, pirmąjį savo sustojimą atlikęs ratu vėliau.

Abu sportininkai pasinaudoję varžovų nesėkmėmis bei situacija trasoje kilo rikiuote aukštyn.

79-ame rate, pakartotinio starto metu, J. Newgardenas aplenkė du varžovus ir pakilo į pirmą vietą. Bet dėl įvykusio incidento, trasoje pasirodė saugos automobilis, kuriam įveikus tam tikrą distanciją baigėsi degalai.

Lenktynes pratęsus J. Newgardenas išsaugojo lyderio poziciją, bet jį bandė aplenkti „McLaren“ pilotas Pato O‘Wardas. Per 10 ratų amerikiečiui pavyko nutolti nuo varžovo ir įgyti 4 sekundžių persvarą.

Nors J. Newgardenui ir pavyko nugalėti, šeštuoju čempiono titulu džiaugėsi trečioje vietoje finišavęs S. Dixonas. Tarp šių dviejų sportininkų įsiterpęs P. O‘Wardas finišo liniją kirto antras.

Stipriausiųjų penktuką užbaigė Sebastienas Bourdais ir geriausiai tarp „Andretti“ komandos pilotų pasirodęs Ryanas Hunteris-Reay‘us.

Sėkmė nelydėjo kitų „Andretti“ ekipos atstovų. Jamesas Hinchcliffe‘as apsisuko trasoje, o bandydamas grįžti į lenktynes sugebėjo kliudyti Jacko Harwey bolidą.

Tuo tarpu kurį laiką pirmavęs Alexanderis Rossi nesuvaldė bolido viename iš posūkių ir po smūgio į apsauginę sieną baigė pasirodymą lenktynėse. Amerikietis taip ir neiškovojo nė vienos pergalės šių metų sezone.

Avarijos paskutinėse sezono varžybose neišvengė ir kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavęs bei „pole“ poziciją iškovojęs Willas Poweris.

Nesėkmingai lenktynės susiklostė ir Australijos „Supercars“ čempionui Scottui McLaughlinui, kuris patyrė avariją pirmoje varžybų dalyje.

Rinusas VeeKay lenktynes baigė tik penkioliktas, bet net ir tokio rezultato pakako, kad sportininkas būtų pripažintas geriausiu šių metų naujoku.

Rezultatai


Komentarai (1)
Klepsidra
IP: 038e568 | 10/26 08:56 Atsakyti
Lenktynes nuo zodzio lenktyniauti - priesingai nei F1 ir tai buvo "miesto" trasa. Aisku, chaoso buvo daug ir Dixonui pasiseke kelis kartus isvengti incidentu aplink ji.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas