IndyCar. J. Newgardenas nugalėjo Sent Luise, P. O‘Wardas tapo čempionato lyderiu (1)

IndyCar. J. Newgardenas nugalėjo Sent Luise, P. O‘Wardas tapo čempionato lyderiu
logo Rugpjūčio 22 d. 10:17, Joe Skibinski / IndyCar

Sent Luise surengtose „IndyCar“ lenktynėse triumfavo „Penske“ komandos pilotas Josefas Newgardenas. Tuo tarpu antroje vietoje finišavęs „McLaren“ atstovas Patricio O‘Wardas tapo čempionato lyderiu.

Iki šiol čempionate pirmavusiam Alexui Palou lenktynės baigėsi 66-ame varžybų rate. Rinusas VeeKay atsitrenkė į ispano bolido galą, o pastarasis kliudė ir apsuko komandos draugo Scotto Dixono automobilį.

Iki šių lenktynių minėti A. Palou ir S. Dixomas lenktynininkų įskaitoje užėmė atitinkamai pirmą ir trečią vietas. Bet jiems pasitraukus iš lenktynių, kiti sportininkai turėjo puikią progą juos pavyti ar net aplenkti.

Dėl čempiono titulo kovojantis J. Newgardenas  lenktynes pradėjo iš ketvirtos pozicijos, bet po pirmųjų sustojimų tapo varžybų lyderiu. Tiesa, sportininkams dar kartą pasukus į techninio aptarnavimo zoną, amerikietis pirmą poziciją prarado Coltonui Hertai. Vis dėlto nugalėti pastarajam nebuvo lemta. Sportininkas antroje varžybų pusėje pasitraukė dėl lūžusio varančiojo veleno.

Iki finišo likus 60 ratų, lenktynių lyderiu vėl tapo J. Newgardenas. Bet įveikus du ratus sportininkams vėl teko išsirikiuoti vienas paskui kitą, kai smūgio į apsauginę sieną neišvengė Alexanderis Rossi.

Lenktynes pratęsus, J. Newgardenas išsaugojo lyderio poziciją ir išlaikęs už savęs P. O‘Wardą iškovojo pergalę.

Antroje vietoje finišavęs P. O‘Wardas tapo čempionato lyderiu. Tuo tarpu lenktynėse nugalėjęs J. Newgardenas atsilikimą nuo lyderio sumažino nuo 55 iki 22 taškų.

Kvalifikacijos nugalėtojas Willas Poweris lenktynėse buvo praradęs ne vieną poziciją, bet sugebėjo pakilti iki trečios vietos ir užlipti ant apdovanojimų pakylos.

Dėl įvairių incidentų ar gedimų lenktynių nebaigė devyni sportininkai. O paskutinis, keturioliktas, finišo liniją kirto pirmą kartą ovale startavęs Romainas Grosjeanas.

Rezultatai


Komentarai (1)
Fandanoza
IP: d5d8a12 | 08/22 21:42 Atsakyti
Hamiltonas turbūt be MErcedes bolido lenktynių indycare neilaimėtų, taip kaip europoje varo :)
×

TOP naujienos