IndyCar. Laguna Secoje antrą kartą nugalėjo C. Herta

IndyCar. Laguna Secoje antrą kartą nugalėjo C. Herta
logo Rugsėjo 20 d. 01:40, Joe Skibinski / IndyCar

Laguna Secos trasoje surengtose „IndyCar“ lenktynėse antrąją pergalę iškovojo Coltonas Herta. Po šių varžybų paaiškėjo, kad finale į kovą dėl čempiono titulo stos Alexas Palou, Patricio O‘Wardas ir Josefas Newgardenas.

C. Herta, buvęs greičiausias kvalifikacijoje, po starto sėkmingai pradėjo lenktynes ir išsilaikė rikiuotės priekyje. Bet jau antrame posūkyje suklydo ir vos neprarado pozicijos tuo metu antroje vietoje važiavusiam Alexanderiui Rossi. Sportininkai neišvengė kontakto, po kurio A. Rossi atsidūrė už trasos ribų.

Iš kovos dėl pergalės anksti pasitraukė ir Willas Poweris, lenktynes pradėjęs iš trečios vietos. Australui varžybas sugadino technikos gedimas.

Antroje varžybų pusėje sublizgėjo iki šio savaitgalio Laguna Secos trasoje niekada nelenktyniavęs Romainas Grosjeanas. Kol C. Herta ir A. Palou važiavo pirmoje ir antroje vietose, prancūzas lenkė varžovus ir kilo rikiuote aukštyn. Paskutinį sustojimą atlikęs šešiais ratais vėliau nei daugelis, R. Grosjeanas sugebėjo iš tryliktos pozicijos pakilti iki trečios. Kylant rikiuote aukštyn prancūzui nepavyko išvengti incidento. Sportininkas viename iš posūkių susidūrė su Jimmie Johnsonu, tačiau toliau tęsė pasirodymą.

C. Herta sėkmingai išsilaikė rikiuotės priekyje ir šventė pergalę. Amerikietis taip pat padėjo „Honda“ iškovoti titulą gamintojų įskaitoje.

Lenktynių pabaigoje tempą padidinęs A. Palou finišo liniją kirto antras ir iki sezono pabaigos likus vos vienerioms lenktynėms, persvarą prieš artimiausią varžovą čempionate padidino iki 35 taškų.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo puikiai antroje varžybų pusėje pasirodęs R. Grosjeanas.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė Grahamas Rahalas ir vilčių iškovoti čempiono titulą dar nepraradęs P. O‘Wardas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos