IndyCar. Laguna Secoje antrus metus iš eilės greičiausias C. Herta

IndyCar. Laguna Secoje antrus metus iš eilės greičiausias C. Herta
logo 2021 Rugsėjo 19 d. 09:01, James Black / IndyCar

Laguna Secos trasoje antrus metus iš eilės pirmą startinę poziciją iškovojo Coltonas Herta. Tai trečioji amerikiečio „pole“ šių metų „IndyCar“ sezone.

Kvalifikaciniai važiavimai nesėkmingai susiklostė dėl čempiono titulo kovojančiam „Penske“ atstovui Josefui Newgardenui, kuris liko tik 17-as. Amerikietis, nuo lyderio Alexo Palou atsiliekantis 34 taškais, buvo greitas treniruočių metu. Bet kvalifikacijoje, pirmoje jos dalyje, taip ir nesugebėjo greičiu pranokti varžovų, tad gana greitai baigė pasirodymą.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, kurį laiką pirmavo kitas „Penske“ komandos lenktynininkas Willas Poweris. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, australo rezultatą pagerino minėtasis C. Herta, kuris ir iškovojo „pole“ poziciją. W. Powerį greičiu pranoko ir Alexanderis Rossi, likęs antroje vietoje.

Kvalifikacijos pabaigoje W. Poweris dar bandė pagerinti savo rezultatą ir taip pakilti rikiuote aukščiau, bet australui įveikiant greitąjį ratą, trasoje suklydo ir apsisuko Patricio O‘Wardas. Kadangi buvo mojuojamos geltonos vėliavos, W. Poweris buvo priverstas sumažinti greitį. Sportininkas liko trečioje vietoje, greičiu pranokęs čempionato lyderį A. Palou, kuris startuos iš ketvirtos pozicijos.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje penktą ir šeštą startines vietas pasidalino į čempionatą sugrįžęs Oliveris Askew ir „McLaren“ komandos atstovas P. O‘Wardas.

Laguna Secoje vyksiančios „IndyCar“ lenktynės prasidės šiandien 22:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0