IndyCar. Mid-Ohajaus trasoje greičiausias W. Poweris

IndyCar. Mid-Ohajaus trasoje greičiausias W. Poweris
logo 2019 Liepos 27 d. 23:36, James Black / IndyCar

„Penske“ lenktynininkas Willas Poweris buvo greičiausias Mid-Ohajaus trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje. Tai trečioji australo „pole“ šÄ¯ sezoną, ketvirtoji minėtoje trasoje ir 57-oji karjeroje.

W. Poweris, paskutinėje važiavimų dalyje, kurioje varžėsi šeši sportininkai, vieną trasos ratą įveikė per 65,1569 sek. ir greičiu pranoko antroje vietoje likusį Alexanderį Rossį, kuris pernai Mid-Ohajuje startavo iš „pole“ pozicijos ir nugalėjo.

Minėtasis A. Rossi kvalifikacijoje įveikė pagrindinį varžovą kovoje dėl čempiono titulo Josefą Newgardeną. Pastarasis, lenktynininkų įskaitoje turintis 29 taškų persvarą, nuo varžovo atsiliko mažiau nei 0,3 sek. ir turėjo pasitenkinti trečia vieta. O trečiasis „Penske“ ekipos pilotas Simonas Pagenaud liko ketvirtas.

Ä® paskutinę važiavimų dalį pateko ir penktą startinę poziciją iškovojo Sebastienas Bourdais. PrancÅ«zas įveikė čempionato naujoką Felixą Rosenqvistą, kuris liko šeštas.

Treniruotėse buvęs greičiausias kitas čempionatas naujokas Coltonas Herta tik per plauką nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį. Greičiu Scottą Dixoną pranokusiam amerikiečiui iki patekimo tarp šešių greičiausiųjų pritrÅ«ko vos 0,0034 sek.

„IndyCar“ lenktynės Mid-Ohajaus trasoje prasidės sekmadienį 23:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas