IndyCar. Mid-Ohajaus trasos paskutiniuose metruose pergalę iškovojo S. Dixonas (1)

IndyCar. Mid-Ohajaus trasos paskutiniuose metruose pergalę iškovojo S. Dixonas
logo 2019 Liepos 29 d. 01:42, James Black / IndyCar

„Ganassi“ pilotas Scottas Dixonas atlaikė komandos draugo Felixo Rosenqvisto spaudimą ir iškovojo pergalę Mid-Ohajaus trasoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse.

S. Dixonas naudojo dviejų sustojimų taktiką ir antrai varžybų atkarpai pasirinko minkštesnės sudėties padangas, kurios lenktynių pabaigoje buvo stipriai nusidėvėjusios.

Turėjęs įveikti ne vieną lėtesnį varžovą, paskutiniuose ratuose komandos draugą pavijo čempionato naujokas F. Rosenqvistas, kurio padangų būklė buvo daug geresnė nei lenktynių lyderio.

Besivydamas S. Dixoną, F. Rosenqvistas apgadino priekinį sparną lenkdamas Takumą Sato, o įveikęs Marco Andrettį, priartėjo prie lyderio.

Paskutiniuose ratuose abu „Ganassi“ pilotai stojo į kovą dėl pergalės. F. Rosenqvistas bandė lenkti S. Dixoną ir neišvengė kontakto. Abu pilotai tęsė lenktynes. Vis dėlto S. Dixonui pavyko paskutiniuose trasos metruose išlaikyti varžovą už savęs ir finišuoti pirmoje vietoje. Tuo tarpu vos 0,09 sek. nuo komandos draugo atsilikęs F. Rosenqvistas turėjo pasitenkinti antra vieta.

Atkakli kova vyko ne tik dėl pirmosios, bet ir dėl trečiosios vietos. Čempionato lyderis Josefas Newgardenas pavijo trečioje vietoje važiavusį Ryaną Hunterį-Reay‘ų. „Penske“ pilotas bandė lenkti varžovą, bet neišvengė kontakto, po kurio apsisuko ir atsidūrė už trasos ribų. Amerikietis pasiekė finišą, bet liko už pirmojo dešimtuko ribos.

Iš „pole“ pozicijos lenktynes pradėjęs Willas Poweris, kurį varžybų metu du kartus aplenkė F. Rosenqvistas, finišavo ketvirtas. Tuo tarpu antrą vietą čempionate užimantis Alexanderis Rossi užbaigė stipriausiųjų penketuką bei sumažino atsilikimą nuo J. Newgardeno lenktynininkų įskaitoje iki 14 taškų.

Įveikęs Spencerį Pigotą šeštoje vietoje finišavo trečiasis „Penske“ pilotas Simonas Pagenaud. Kontakto su Sebastienu Bourdais neišvengęs Coltonas Herta finišo liniją kirto aštuntas. Grahamas Rahalas lenktynes baigė devintas, o dešimtuką užbaigė Jackas Harvey.

Rezultatai


Komentarai (1)
tribeca
| 07/29 14:44 Atsakyti
Kokia gera trasa, nei vienos asfaltuotos saugumo zonos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas