IndyCar. Mid-Ohajuje - 60-oji W. Powerio „pole“

logo 2020 Rugsėjo 12 d. 22:22, Chris Jones / IndyCar

Mid-Ohajaus trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko „Penske“ lenktynininkas Willas Poweris. Australas iškovojo trečią „pole“ poziciją šių metų sezone ir 60-ąją karjeroje.

Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes. Kiekvienos grupės dalyviams buvo skirta po 15 min. greičiausiam rato įveikimo laikui užfiksuoti. Greičiausias sportininkas šiandien vyksiančias lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos.

Dauguma sportininkų pirmuosius ratus įveikė su kietesnės sudėties padangomis ir tik vėliau, važiavimams artėjant prie pabaigos, pasirinko minkštesnės sudėties padangas.

W. Poweris buvo greičiausias savo grupėje. Geriausią rezultatą užfiksavęs australas už savęs paliko komandos draugą Josefą Newgardeną ir „Shank“ ekipos pilotą Jacką Harvey.

Geriausią rezultatą treniruotėse užfiksavęs Ryanas Hunteris-Reay‘us buvo greičiausias tarp antrosios grupės sportininkų. Amerikiečiui nepavyko vieną trasos ratą įveikti greičiau nei tai padarė W. Poweris, tad jam teks startuoti iš antros pozicijos. Tai bus pirmas kartas nuo 2018 m., kai R. Hunteris-Reay‘us varžybas pradės iš pirmos startinės eilės.

Trečioji ir ketvirtoji startinės pozicijos atiteko minėtam J. Newgardenui bei Conorui Daly.

Prieš du metus Mid-Ohajaus trasoje triumfavęs Alexanderis Rossi šiandien vykusioje kvalifikacijoje liko šeštas.

Geriausiai tarp „Ganassi“ komandos pilotų pasirodė Felixas Rosenqvistas, lenktynes pradėsiantis septintas. Tuo tarpu čempionato lyderis, pernai nugalėjęs Mid-Ohajuje, Scottas Dixonas kvalifikacijoje neblizgėjo ir liko tik septynioliktas. Dar prasčiau pasirodė trečiasis „Ganassi“ pilotas Marcusas Ericssonas, likęs 21-oje vietoje.

Jei S. Dixonui pavyks šį savaitgalį persvarą prieš J. Newgardeną padidinti nuo 96 iki 141 taško, sportininkas užsitikrins čempiono titulą anksčiau laiko.

Šiandien Mid-Ohajuje vyksiančios „IndyCar“ lenktynės prasidės 23:50 val. Lietuvos laiku.