IndyCar. Mid-Ohajuje - trečioji C. Hertos pergalė

IndyCar. Mid-Ohajuje - trečioji C. Hertos pergalė
logo Rugsėjo 13 d. 22:33, Chris Owens / IndyCar

Coltonas Herta pirmas kirto finišo liniją Mid-Ohajaus trasoje vykusiose lenktynėse ir iškovojo trečią pergalę „IndyCar“ čempionate.

Per paskutines tris lenktynes, vykusias minėtoje trasoje, pavyko išvengti saugos automobilio. Tačiau šiandien jis trasoje pasirodė kelis kartus.

Santino Ferrucci varžybų pradžioje išlėkė už trasos ribų ketvirtame posūkyje. Sportininkas sugrįžo į trasą penktame posūkyje. Darydamas tai pilotas kliudė Alexą Palou, o pastarasis neišvengė susidūrimo su Felixu Rosenqvistas. Tad jau lenktynių pradžioje iš varžybų pasitraukė trys Top 5 pilotai.

12-ame rate sustojo Daltono Kelletto bolidas. Dėlto trasoje vėl pasirodė saugos automobilis. Tuo metu didžioji dalis sportininkų atliko pirmuosius sustojimus. Dalis sportininkų vėliau nusprendė užbaigti varžybas naudodami skirtingo mišinio padangas. C. Herta pasirinko minkštos sudėties padangas, o dalis jo varžovų - kietos sudėties.

Minėtajam C. Herta pavyko lenktynių pabaigoje išlaikyti už savęs Alexanderį Rossį. Pastarasis nuo nugalėtojo atsiliko 1,3 sek. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo trečiasis „Andretti“ pilotas Ryanas Hunteris-Reay‘us.

C. Hertai priklauso įdomus rekordas. Sportininkas, antrus metus dalyvaujantis „IndyCar“ čempionate, nė karto nėra finišavęs antroje ar trečioje vietoje, bet jau yra iškovojęs tris pergales.

Scotto Dixono bandymas užsitikrinti čempiono titulą anksčiau laiko baigėsi nesėkmingai. Sportininkas kurį laiką važiavo pirmame penketuke, bet suklydo viename iš posūkių ir apsisukęs trasoje nusirito į rikiuotės galą. Vis dėlto „Ganassi“ pilotui pavyko aplenkti ne vieną varžovą ir finišuoti dešimtoje vietoje. Tuo tarpu pagrindinis jo varžovas kovoje dėl čempiono titulo Josefas Newgardenas finišo liniją kirto aštuntas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas