IndyCar. Mid-Ohajuje - trečioji iš eilės J. Newgardeno „pole“ pozicija

IndyCar. Mid-Ohajuje - trečioji iš eilės J. Newgardeno „pole“ pozicija
logo 2021 Liepos 03 d. 20:58, Matt Fraver / IndyCar

Mid-Ohajaus trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje trečią „pole“ poziciją iš eilės iškovojo „Penske“ lenktynininkas Josefas Newgardenas, antroje vietoje likusį Coltoną Hertą aplenkęs vos 0,0031 sek.

„Penske“ ekipos atstovas buvo greičiausias tiek pirmoje, tiek antroje kvalifikacijos dalyje. Vėliau, kai į kovą dėl „pole“ pozicijos stojo šeši greičiausi sportininkai, J. Newgardenas nusprendė į trasą išvažiuoti su kietesnės sudėties padangomis. Bet paskutinėje važiavimų dalyje pirmasis geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo C. Herta. Vis dėlto važiavimų pabaigoje J. Newgardenui pavyko greičiu pranokti varžovą ir iškovoti trečią iš eilės „pole“ poziciją.

Paskutinėmis minutėmis Willą Powerį greičiu pranoko ir į trečią poziciją pakilo šiemet Detroite vykusiose varžybose pergalę jau šventęs Marcusas Ericssonas. Tuo tarpu lėčiausi paskutinėje kvalifikacijos dalyje buvo penktą bei šeštą startines vietas iškovoję Scottas Dixonas ir Alexanderis Rossi.

Čempionate pirmaujantis Alexas Palou tikėjosi patekti į paskutinę kvalifikacijos dalį. Bet ispaną greičiu pranoko abu jo komandos draugai - S. Dixonas ir M. Ericssonas. Už greičiausiųjų šešetuko ribos likęs A. Palou lenktynes turės pradėti iš septintos vietos.

Už A. Palou aštuntoje vietoje liko Grahamas Rahalas, greičiu pranokęs du „Andretti“ komandos sportininkus - Jamesą Hinchcliffe‘ą ir Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

Peties traumos vis dar neišsigydęs Rinusas VeeKay sugebėjo patekti į antrą kvalifikacijos dalį ir iškovoti vienuoliktą startinę poziciją. O greičiausiųjų dvyliktuką užbaigė Sebastienas Bourdais.

Praėjusią savaitę Mid-Ohajaus trasoje vykusiuose bandymuose sudalyvavęs Romainas Grosjeanas šiandien surengtoje kvalifikacijoje nesublizgėjo. Prancūzas liko 18-as.

„IndyCar“ lenktynės Mid-Ohajaus trasoje prasidės sekmadienį 19:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0