IndyCar. N. Hulkenbergas išbandys „McLaren“ bolidą

IndyCar. N. Hulkenbergas išbandys „McLaren“ bolidą
logo Spalio 20 d. 21:29, Racing Point

Buvęs F-1 lenktynininkas Nico Hulkenbergas kitą savaitę dalyvaus „IndyCar“ bandymuose ir išbandys „McLaren“ komandos automobilį.

Vokietis paskutinį kartą visose F-1 sezono lenktynėse dalyvavo 2019 metais, kuomet atstovavo „Renault“ komandai (dabar „Alpine“). O pernai sportininkas tris kartus sėdo už „Racing Point“ bolido vairo, kuomet trumpam pakeitė Covid-19 virusu užsikrėtusius Sergio Perezą ir Lance‘ą Strollą. Šiemet N. Hulkenbergas yra atsarginis „Aston Martin“ pilotas.

Vokietis „IndyCar“ bolidą išbandys kitą savaitę Barberio trasoje, JAV, vyksiančiuose bandymuose.

„McLaren“ atstovai buvo prasitarę, kad svarsto galimybę kitais metais naudoti tris bolidus. Bet kol ekipa nėra dėl to galutinai apsisprendusi, visą dėmesį ketiną skirti savo pilotams - Patricio O‘Wardui ir Felixui Rosenqvistui.

„Džiaugiuosi galėdamas išbandyti „Indy“ automobilį ir daugiau apie jį sužinoti“, - sakė N. Hulkenbergas.

„Noriu padėkoti „Arrow McLaren SP“ ir „Chevy“ už palyginti per trumpą laiką suteiktą galimybę. Nors šiuo metu neturiu jokių planų lenktyniauti „IndyCar“ čempionate, bus puiku pirmą kartą vairuoti tokį automobilį ir apsiprasti naujoje aplinkoje.“

Tuo tarpu šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad šiemet F-2 čempionate lenktyniaujantis „Alpine“ globotinis Christianas Lundgaardas kitais metais persikels į „IndyCar“ ir atstovaus „Rahal“ komandai. Pastarojoje danas pakeis Takumą Sato.

Nico Hulkenbergas
Pilotas: Nico Hulkenbergas 2021 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas